Lounge Deja Vu tähistas oma 4. sünnipäeva! GALERII

39 kommentaari
Lounge Deja Vu tähistas oma 4. sünnipäeva! GALERII

Reedel 09.04.2010 toimus Lounge Deja Vu’s uue lõbusa üritustesarja  “Bubbles by Moët & Chandon” avapidu, mis seekord oli ühendatud Lounge Deja Vu 4. sünnipäevapeoga.

Reedel, 09.04.2010, toimus Lounge´s Deja Vu uue lõbusa üritustesarja “Bubbles by Moët & Chandon” avapidu, mis seekord oli ühendatud Lounge Deja Vu 4. sünnipäevapeoga.

Punase vaibaga peole ootasid külalisi juba õues kaunid tõrvikutega valvurid. Visuaalset elevust õhupallide ja kinkepakkidega kaunistatud saalis tekitasid kaunid muusad poodiumitel.
Moët & Chandon voolas jõgedena ja nonstop meelelahutus lavadel ja poodiumitel kestis peo algusest kuni viimaste külaliste lahkumiseni varahommikul. Külalistele pakuti hõrgutavaid suupisteid Lounge Deja Vu uuest menüüst.

Lounge Deja Vu neljandat sünnipäeva austasid oma kohalolekuga mitmed rahvusvaheliselt tuntud külalised, nende hulgas maailma ühe mõjukama pangandusperekonna liige Oliver Rothschild, kes omab investeeringuid väga paljudes ettevõttetes ja on kirglik kunsti- ning antiigihuviline, kes pühendab suure osa oma ajast ja energiast heategevusele. Kohal oli ka Venemaa üks kuulsamaid näitlejaid-produtsente (näit: “Brigada”) ja meediategelasi Aleksandr Inshakov, samuti filmi- ja muusikatööstuse ja rahvusvahelise naftaäriga seotud Johnny Onyems.

Kohalikest meediakangelastest olid Deja Vu sünnipäevale tulnud ärimeees Meelis Lao, laulustaarid Kersti Toots, Tiiu Järviste, Tanja Mihhailova, Valdo Randpere, modell Mirjam Väljaots, koolitaja Ekke Lainsalu, alati säravad treenerid Kaja Tuisk ja Katrin Väli, sigariärimees Mahesh Ramnani, Nexusest tuntud Helen Randmäe koos alkoholimüügiga tegeleva firma Prike tegevjuhi Reigo Randmetsaga, lisaks veel palju tuntud ja vähemtuntud ärimehi, modelle ja muidu lõbusaid ja ilusaid inimesi.

Sünnipäevalaulu esitas kõikide naiskülaliste suureks rõõmuks Eesti seksikaim laulja Uku Suviste.
Külalistele esines nonstop lavashowga “Deja Vu Dreamband”, mis oli kokku pandud parimatest esinejatest läbi Lounge Deja Vu ajaloo – bongadel Ameerika ja Brasiilia juurtega Jason “Jay” Virunurm ja Reigo Ahven, saksofonil ja flöödil kuubalane Joel Terry, tromboonil Ruslan Trochynskyi, trompetil Lauri Luide.

Vaata peopilte allpool!

Buduaar.ee