Michelle Obama on Oprah peale armukade!

30 kommentaari
Michelle Obama on Oprah peale armukade!

Michelle Obama ei salli tõsiasja, et tema abikaasa ja Oprah on väga lähedased, kirjutab National Enquirer. USA presidendi Barack Obama lähedased suhted jutusaadete kuninganna Oprah Winfrey’ga on tõeliseks pinnuks silmas presidendiprouale Michelle Obamale. Allika sõnul tahab Michelle, et Oprah kaoks tema abikaasa elust täielikult, aga mees lihtsalt ei ole sellega nõus.   

Michelle Obama ei salli tõsiasja, et tema abikaasa ja Oprah on väga lähedased, kirjutab National Enquirer.

USA presidendi Barack Obama lähedased suhted jutusaadete kuninganna Oprah Winfrey’ga on tõeliseks pinnuks silmas presidendiprouale Michelle Obamale. Allika sõnul tahab Michelle, et Oprah kaoks tema abikaasa elust täielikult, aga mees lihtsalt ei ole sellega nõus. Kirss vahukoorel oli see, kui Barack lubas miljardärist meediamogulil Valges Majas vaheaja pidustusi filmida. “Nende abielu on nagu sõjatsoon. Avalikkuse ees nad naeratavad, aga suletud uste taga tulevad kindad käest. Kui nad parasjagu üksteise peale ei karju, siis nad üritavad üksteist vältida ja kõnnivad eri suunas,” räägib allikas ning lisab, et Michelle on kade aja peale, mis ta abikaasa Oprah’ga veedab.

“Pärast valimisi on Michelle hakanud Oprah’t välja pressima. Ükskord ta ütles: “Valges Majas on ruumi ainult ühele presidendiprouale ja see olen mina!,” rääkis allikas.

Oprah on pingelise olukorra pärast äärmiselt kurb ja masenduses.

Buduaar.ee