Mischa Barton: pole vahet, kas olen paks või peenike! GALERII

Mischa Barton: pole vahet,  kas olen paks või peenike! GALERII

Mischa Barton räägib, et ta ei hooli oma kaalust, sest ükskõik kui paks või peenike sa oled, ikka see ei sobi, kirjutab Showbizspy. Endine menusarja O.C. staar Mischa Barton, keda on varem kritiseeritud tema megapeenikese keha pärast, räägib, et meedia arvates on ta alati kas liiga kõhn või liiga paks. “Ma olen uhke oma keha üle. Oled kas liiga paks või peenike, vahet pole, sest võiduvõimalust nagunii ei ole. Niisiis on mul  ükskõik,” räägib näitlejanna, kes pärast kuulsakssaamist pole enda elu muutnud.  

Mischa Barton räägib, et ta ei hooli oma kaalust, sest ükskõik kui paks või peenike sa oled, ikka see ei sobi, kirjutab Showbizspy.

Endine menusarja O.C. staar Mischa Barton, keda on varem kritiseeritud tema megapeenikese keha pärast, räägib, et meedia arvates on ta alati kas liiga kõhn või liiga paks. “Ma olen uhke oma keha üle. Oled kas liiga paks või peenike, vahet pole, sest võiduvõimalust nagunii ei ole. Niisiis on mul  ükskõik,” räägib näitlejanna, kes pärast kuulsakssaamist pole enda elu muutnud.
“Ma söön tervislikult, kuigi vahest liialdan. Teen regulaarselt trenni. Käin Pilateses ja jalutan oma koeri. Käin samuti matkamas ning jooksen tundide kaupa. Ma ei ole oma elu muutnud pärast seda kui kuulsaks sain. Ma sõidan ikka metrooga, pesen ise oma pesu ja koristan. Naudin lihtsalt normaalset elu. Ma ei ole mõrd.” 

Buduaar.ee