Nicole Richie: et naised tunneksid, nagu nad oleksid alasti

34 kommentaari
Nicole Richie: et naised tunneksid, nagu nad oleksid alasti

Nicole Richie tahab, et tema uus riidekollektsioon paneks naisi tundma, nagu nad oleksid alasti, kirjutab Showbizspy. Seltskonnadaam räägib, et tema uus kollekstioon Winter Kate on inspireeritud sellest, et Nicole ise tunneb end kõige mugavamalt kergetes ja õhulistes riietes. “Olen kõik ise disaininud. Värvid, lõiked ja kangad. Ma ei paneks kunagi oma nime millegi alla, mida ma ise ei kanna. Sellepärast ongi mul selle kollektsiooniga ka nii kaua aega läinud. Ma hindan eesmärki omavaid disainereid ja ma ei tooda asju, mis on lihtsalt trendikad,” räägib Nicole, kellel on ka ehetekollektsioon “House of Harlow 1960”.   

Nicole Richie tahab, et tema uus riidekollektsioon paneks naisi tundma, nagu nad oleksid alasti, kirjutab Showbizspy.

Seltskonnadaam räägib, et tema uus kollekstioon Winter Kate on inspireeritud sellest, et Nicole ise tunneb end kõige mugavamalt kergetes ja õhulistes riietes. “Olen kõik ise disaininud. Värvid, lõiked ja kangad. Ma ei paneks kunagi oma nime millegi alla, mida ma ise ei kanna. Sellepärast ongi mul selle kollektsiooniga ka nii kaua aega läinud. Ma hindan eesmärki omavaid disainereid ja ma ei tooda asju, mis on lihtsalt trendikad,” räägib Nicole, kellel on ka ehetekollektsioon “House of Harlow 1960”.
Nicole räägib, et tema jaoks on oluline mugavus ning seda tahab ta ka oma kollektsiooniga kajastada. “Mulle on alati meeldinud mugavalt riietuda. Ma ei ole selline, et kannan midagi, milles mul mugav ei ole. Mugavus on minu jaoks väga tähtis, eriti kevadkollektsiooni juures. Mulle meeldib see tunne, nagu ma ei kannakski midagi,” jutustab Nicole.

Nicole Richie uus kollektsioon on saadaval valitud poodides, sealhulgas ka Bloomingdales, ning ta rõhutab, et tema kollektsioonid ei ole ülehinnatud.

Buduaar.ee