Nicole Richie kahetseb oma nabarõngast ja tätoveeringuid!

Nicole Richie kahetseb oma nabarõngast ja tätoveeringuid!

Nicole Richie kahetseb, et lasi endale nabarõnga teha, kirjutab Showbizspy. Tõsielustaar ja seltskonnadaam Nicole Richie, kes kasvatab rokkar Joel Madden‘iga kahte last, kahetseb, et lasi nooruses oma nahka torkida ning peab nüüd eluaegsete armidega leppima. Nicole’il on veel mitu väiksemat tätoveeringut kaela, kõhu, selja ja jala peal. Kuigi ta on mõelnud, et laseb need eemaldada, pole ta lasknud seda teha, sest see on äärmiselt valulik protsess.  

Nicole Richie kahetseb, et lasi endale nabarõnga teha, kirjutab Showbizspy.

Tõsielustaar ja seltskonnadaam Nicole Richie, kes kasvatab rokkar Joel Madden‘iga kahte last, kahetseb, et lasi nooruses oma nahka torkida ning peab nüüd eluaegsete armidega leppima. Nicole’il on veel mitu väiksemat tätoveeringut kaela, kõhu, selja ja jala peal. Kuigi ta on mõelnud, et laseb need eemaldada, pole ta lasknud seda teha, sest see on äärmiselt valulik protsess.

“Augustamisest jäävad armid, aga tattoo‘sid saab eemaldada. Kui ma olin 15aastane, lasin ma oma naba ära rõngastada. See oli tol ajal päris suur asi, aga nüüd on mul sellest järgi jäänud suur arm ning see häirib mind rohkem kui tätoveeringud,” räägib Nicole, kes püüab oma lapsi püsivate kehakaunistamise trendidest eemale hoida. “Kui aus olla, siis see murraks mu südame, aga mida ma ikka teha saan? Ütlen oma lastele tulevikus, et nad peavad selliste asjadega ootama kuni nad saavad 18.”

Buduaar.ee