Paris Hilton on Robert Pattinsonile silma peale pannud

Paris Hilton on Robert Pattinsonile silma peale pannud

Paris Hilton on Robert Pattinsonile silma peale pannud, kirjutab Showbizspy. Seltskonnadaam Paris Hilton, kes läks just hiljuti lahku oma kallimast Doug Reinhardtist, teeb väidetavalt kõik, et “Videviku” staar Robert Pattinson endale saada. “Paris teeb kõik, et ta ära rääkida. Ta tavaliselt saab kõik, mida ta tahab. Kui tal on eesmärk, siis ta läheb kasvõi üle laipade,” teab allikas rääkida.

Paris Hilton on Robert Pattinsonile silma peale pannud, kirjutab Showbizspy.

Seltskonnadaam Paris Hilton, kes läks just hiljuti lahku oma kallimast Doug Reinhardtist, teeb väidetavalt kõik, et “Videviku” staar Robert Pattinson endale saada. “Paris teeb kõik, et ta ära rääkida. Ta tavaliselt saab kõik, mida ta tahab. Kui tal on eesmärk, siis ta läheb kasvõi üle laipade,” teab allikas rääkida.

Eelmise aasta märtsis üritas Hilton ühel peol meeleheitlikult Pattinsonile külje alla pugeda. “Paris oli missioonil. Ta jälitas Robertit nagu väike kutsikas. Robert oli purjus ning ei saanud vahepeal isegi aru, kellega ta räägib. Aga ükskõik kui purjus ta ka ei olnud, ei huvitanud Paris teda karvavõrdki. See oli halenaljakas. Pärast seda, kui Paris sai Robi tuppa vedada, et üksi olla, jooksis mees minema. Paris ei leidnud teda enam üles ning küsis kõikidelt, kuhu Rob kadus,” rääkis allikas toona.

Buduaar.ee