Paris Hilton: tegelikult olen ma tark ja kahe jalaga maa peal

Paris Hilton: tegelikult olen ma tark ja kahe jalaga maa peal

Hotelliketi pärijanna ja seltskonnadaam Paris Hilton väidab, et on tegelikult väga tark ja ümbruskonnast vägagi teadlik, kirjutab The Blemish. “See titehäälega tüdruk, kes ma avalikkuse ees olen, on justkui minu väljamõeldud karakter. Päriselus olen ma hoopis teistsugune. Olen kahe jalaga maa peal, tark ning tean, mis ümberringi toimub,” räägib Paris ning jätkab “Paljud inimesed eeldavad, et ma olen tuulepea, aga igapäevaelus, kui ma olen sõpradega koos ning oma ärikohtumistel, siis ma räägin tavalise häälega.”
   

Hotelliketi pärijanna ja seltskonnadaam Paris Hilton väidab, et on tegelikult väga tark ja ümbruskonnast vägagi teadlik, kirjutab The Blemish.

“See titehäälega tüdruk, kes ma avalikkuse ees olen, on justkui minu väljamõeldud karakter. Päriselus olen ma hoopis teistsugune. Olen kahe jalaga maa peal, tark ning tean, mis ümberringi toimub,” räägib Paris ning jätkab “Paljud inimesed eeldavad, et ma olen tuulepea, aga igapäevaelus, kui ma olen sõpradega koos ning oma ärikohtumistel, siis ma räägin tavalise häälega.”

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja