Paris Hilton uskus jõuluvanasse kuni 16-aastaseks saamiseni!

Paris Hilton uskus jõuluvanasse kuni 16-aastaseks saamiseni!

Paris Hilton usukus jõuluvanasse kuni 16-aastaseks saamiseni, kirjutab Showbizspy. Seltskonnadaam Paris Hilton uskus tõsimeeli jõuluvana olemasolusse kuni 16-aastaseks saamiseni. Paris’i ema Kathy paneb siiamaani kaminasimsile jõulusokid, et Paris tunneks, et jõuluvana on neid külastanud. “Avame jõuluhommikul tavaliselt kingid esimese asjana. Olen sel ajal alati nagu väike laps. Uskusin siiralt jõuluvanasse kuni 16-aastaseks saamiseni. Ema paneb mulle siiamaani jõulusoki kaminasimsile – nii saan teeselda, et jõuluvana on olemas,” räägib Paris.       

Paris Hilton usukus jõuluvanasse kuni 16-aastaseks saamiseni, kirjutab Showbizspy.

Seltskonnadaam Paris Hilton uskus tõsimeeli jõuluvana olemasolusse kuni 16-aastaseks saamiseni. Parise ema Kathy paneb siiamaani kaminasimsile jõulusokid, et Paris tunneks, et jõuluvana on neid külastanud. “Avame jõuluhommikul tavaliselt kingid esimese asjana. Olen sel ajal alati nagu väike laps. Uskusin siiralt jõuluvanasse kuni 16-aastaseks saamiseni. Ema paneb mulle siiamaani jõulusoki kaminasimsile – nii saan teeselda, et jõuluvana on olemas,” räägib Paris. 

Parise meelest ei tohiks keegi jõulude ajal üksinda olla. Kui ema valmistatud jõulusöök söödud saab ning omavahelised jutud aetud, kutsub ta külla veel hulga sõpru, kelle vanemad on surnud või linnast väljas.  

Buduaar.ee