Roger Moore murdis kogemata oma naise randme. PILDID

Roger Moore murdis kogemata oma naise randme. PILDID

Roger Moore murdis kogemata oma naise randme, kuna püüdis teda kukkumisest säästa, kirjutab Movies NDTV. Briti hurmurist vanameister ja endine James Bondi osatäitja murdis reisil Austriasse kogemata oma naise randme, kuna üritas teda jääl kukkumisest säästa. “Just hiljuti, me Kristinaga (Moore’i abikaasa- toim.) viibisime Austrias ja ta libastus jääl. Haarasin tast kinni, aga arvatavasti liiga tugevasti, sest murdsin tal kogemata randme. Aga samas üksteist liiga palju toetada on ju alati hea asi,”muheles 82aastane, aga ikka tippvormis olev Moore.     

Roger Moore murdis kogemata oma naise randme, kuna püüdis teda kukkumisest säästa, kirjutab Movies NDTV.

Briti hurmurist vanameister ja endine James Bondi osatäitja murdis reisil Austriasse kogemata oma naise randme, kuna üritas teda jääl kukkumisest säästa. “Just hiljuti, me Kristinaga (Moore’i abikaasa- toim.) viibisime Austrias ja ta libastus jääl. Haarasin tast kinni, aga arvatavasti liiga tugevasti, sest murdsin tal kogemata randme. Aga samas üksteist liiga palju toetada on ju alati hea asi,”muheles 82aastane, aga ikka tippvormis olev Moore. 

Roger Moore on neli korda abielus olnud ning tal on kaks lihtsat nippi, mis tagavad eduka suhte. “Number üks: alati vasta “jah” ja “aamen” kõige peale, mis ta ütleb. Number kaks: ära jää vahele, kui sa seda päriselt ei mõelnud,” jätkab Moore naljatamist. 

Buduaar.ee