Sandra Bullocki tulevikuplaanid! Vaata ka armukese pilte!

Sandra Bullocki tulevikuplaanid! Vaata ka armukese pilte!

Sandra Bullock on oma sõpradele rääkinud, et tema abielu pole enam võimalik päästa ning ainuke lahendus on lahutus, kirjutab Chicago Sun Times. Oscari-võitja Sandra Bullock arvab, et ta ei suudaks enam kunagi oma abikaasat Jesse Jamesi usaldada pärast seda, kui too naist tattoo-modelli, Michelle “Mürsk” (seksisümbol, seksikas naine. -toim.) McGheega pettis. “Sandy otsustas, et seda suhet ei saa enam parandada. Kui usaldus on kadunud, siis pole enam midagi teha,” räägib üks allikas.

Sandra Bullock on oma sõpradele rääkinud, et tema abielu pole enam võimalik päästa ning ainuke lahendus on lahutus, kirjutab Chicago Sun Times.

Oscari-võitja Sandra Bullock arvab, et ta ei suudaks enam kunagi oma abikaasat Jesse James´i usaldada pärast seda, kui too naist tattoo-modelli Michelle “Mürsk” (seksisümbol, seksikas naine. -toim.) McGheega pettis. “Sandy otsustas, et seda suhet ei saa enam parandada. Kui usaldus on kadunud, siis pole enam midagi teha,” räägib üks allikas. Küll aga ei kavatse naine tühjade kätega lahkuda. Sandral on plaanis kohtu kaudu nõuda Jesse 6aastase tütre Sunny hooldusõigust. “Advokaadid räägivad, et tal on võimalus saada Sunny hooldajaks, kuna tüdruku pärisema on vanglas ning Jesse on abielurikkuja. Sandra tahab seda väikest tüdrukut ning on valmis tema nimel võitlema,” räägib teine allikas.

Sunny on elanud Jesse ja Sandraga aastast 2008, kui tema bioloogiline ema, pornostaar Janine Lindemulder, maksupettuste eest detsembrikuus vangi saadeti. Janine on üritanud hooldusõigust endale saada, aga seni tulutult. Jesse’l on veel kaks last eelmisest abielust.

Jesse on avalikult öelnud, et kahetseb oma 11-kuist kõrvalhüpet.

Vaata pilte Jesse James’i armukesest allpool! 

Buduaar.ee