Simon Cowell on naaber otse põrgust!

Simon Cowell on naaber otse põrgust!

Simon Cowelli naabrid kirjeldavad Simonit kui põrgulikku naabrit.  American Idoli kohtunik Simon Cowelli naabrid Beverly Hillsis kurdavad politseile, et viis aastat kestnud remonditööd nii öösel kui ka päeval segavad nende igapäevaelu, kirjutab Yahoo News. “Remonditööd on kestnud juba viis aastat ning mu kannatus on katkemas. Meile on öeldud, et ehitus ei lõppe niipea,”räägib naaber Judy Wolf. Väidetavalt ei olnud Cowell rahul sellega, kuidas kaks- kolm tuba välja nägid ning ta laseb need totaalselt ümberehitada.   
   

Simon Cowelli naabrid kirjeldavad Simonit kui põrgulikku naabrit. 

American Idoli kohtunik Simon Cowelli naabrid Beverly Hillsis kurdavad politseile, et viis aastat kestnud remonditööd nii öösel kui ka päeval segavad nende igapäevaelu, kirjutab Yahoo News. “Remonditööd on kestnud juba viis aastat ning mu kannatus on katkemas. Meile on öeldud, et ehitus ei lõppe niipea,” räägib naaber Judy Wolf. Väidetavalt ei olnud Cowell rahul sellega, kuidas kaks- kolm tuba välja nägid ning ta laseb need totaalselt ümberehitada.

Teine probleem Simon Cowelliga on see, et mees ei lase ehitustöölistel oma maja ees parkida ning töölised on sunnitud suurte masinatega parkima naabrite väljasõiduteedel. “Rääkisin mitmete ehitajatega ning nad ütlesid, et nad peavad parkima sõiduteede ja teiste naabrite väljasõitude ette, kuna Simon Cowell ei taha, et nad tema väljasõiduteele pargivad. See pole üldse naabrisõbralik. Võiks öelda, et ta on naaber otse põrgust,” räägib kohalik. 

Simon Cowelli esindaja naljatab: “Järgmisel korral kutsub Simon kõik naabrid ka peole!”

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja