Vanessa Hudgens oli kooliajal heidik!

26 kommentaari
Vanessa Hudgens oli kooliajal heidik!

Vanessa Hudgens tunnistab, et oli kooliajal heidik, kirjutab Showbizspy. “Keskkooli muusikali” staar Vanessa Hudgens, kes praegu on koos endise kaasnäitleja Zac Efroniga, räägib, et tal ei olnud kooliajal eriti palju sõpru. “Ma olin see tüdruk, kellel polnud sõpru. Siis kui teised mängisid, istusin mina muru peal ja vaatasin pilvi,” räägib noor näitlejanna, kes nüüdseks on juba maailmakuulus.  

Vanessa Hudgens tunnistab, et oli kooliajal heidik, kirjutab Showbizspy.

“Keskkooli muusikali” staar Vanessa Hudgens, kes praegu on koos endise kaasnäitleja Zac Efroniga, räägib, et tal ei olnud kooliajal eriti palju sõpru. “Ma olin see tüdruk, kellel polnud sõpru. Siis, kui teised mängisid, istusin mina muru peal ja vaatasin pilvi,” räägib noor näitlejanna, kes nüüdseks on juba maailmakuulus.

Vanessa tunnistas hiljuti, et oli noorena Mary Kate Olseni fännklubi liige. “Armastan teda. Kuulusin kunagi tema fänniklubisse. Kui ma veel Montrealis elasin, siis käisime koos shoppamas. Ta viis mind lahedatesse vintage poodidesse,” jutustab Hudgens, kes mängib Olseniga uues filmis “Beastly”.

Buduaar.ee