Victoria Beckham puhkes lennujaamas nutma!

Victoria Beckham puhkes lennujaamas nutma!

Victoria Beckham puhkes lennujaamas nutma, sest ta ei saanud oma abikaasat näha, kirjutab Showbizspy. Victoria Beckham puhkes Londoni Heathrow lennujaamas nutma, sest tal ei õnnestunud lendude vahel oma abikaasat, vutiässa David Beckhami, näha. Paar veedab palju aega lahus.

Victoria Beckham puhkes lennujaamas nutma, sest ta ei saanud oma abikaasat näha, kirjutab Showbizspy.

Victoria Beckham puhkes Londoni Heathrow lennujaamas nutma, sest tal ei õnnestunud lendude vahel oma abikaasat, vutiässa David Beckhami, näha. Paar veedab palju aega lahus. David elab ja mängib Milaanos ning Victoria elab koos lastega Californias. “Nad on siiamaani armunud, aga viimasel aastal on nende elud hakanud eri suundadesse liikuma. David on suurepärane isa, aga ta kohtub oma lastega väga harva,” räägib allikas Briti ajalehele The People.

“Victoria tahaks nii väga olla ühtne perekond. Intsident Heathrow lennujaamas ainult tõestab seda. Victoria ei seisaks kunagi Davidi karjääril tee peal ees, aga tõsi on see, et  teda natukene häirib, et abikaasa nii palju perekonnast eemal viibib. Ta peab sellega lihtsalt leppima, et kui palju David teda ka ei armastaks, ei jäta ta kunagi oma karjääri sinnapaika.”

Buduaar.ee