80ndad on tagasi -moenippe saabuvaks sügiseks

 Sügis ja jahedad ilmad saabuvad ootamatult. Valmista ennast selleks ette ja kaeva välja paksemad riided. Kuid ära suveriideid veel kapipõhja peida, sest selle sügise üks suuremaid moetrende on kihiline riietumisstiil. See stiil on inspireeritud 80ndate aastate moest, mis viimasel paaril aastal taas hoogu on kogunud ja sel sügisel eriti jõuliselt laineid lööb. Lisa oma suveriiete peale paar kihti paksemaid riideid ja oledki nagu Vogue`i ajakirjast välja astunud. Sama kehtib ka ehete  kohta – mida rohkem, seda uhkem. Rohkelt aksessuaare  külge riputada on endiselt tendikas.

info@buduaar.ee

Sügis ja jahedad ilmad saabuvad ootamatult. Valmista ennast selleks ette ja kaeva välja paksemad riided. Kuid ära suveriideid veel kapipõhja peida, sest selle sügise üks suuremaid moetrende on kihiline riietumisstiil. See stiil on inspireeritud 80ndate aastate moest, mis viimasel paaril aastal taas hoogu on kogunud ja sel sügisel eriti jõuliselt laineid lööb. Lisa oma suveriiete peale paar kihti paksemaid riideid ja oledki nagu Vogue`i ajakirjast välja astunud. Sama kehtib ka ehete  kohta – mida rohkem, seda uhkem. Rohkelt aksessuaare  külge riputada on endiselt tendikas. Kaunista värviliste märkide, nööpide või prossidega  julgelt nii kotte, salle, mütse kui kampsuneid.
Üldiselt on moes kõik see, mis 80ndatel trendikas oli- retuusid ehk kaasaegselt inglise keeles legginsid, säärised, triibulised ja lillelised kangad, julged värvitoonid, ka neoonvärvid, suured vööd ja suured kõrvarõngad, peapaelad ja palju käevõrusid. Kui te ei suuda meenutada, mis oli 80ndatel moes, siis vaadake mõnda Madonna või Kylie videot ja saate häid moevihjeid algavaks sügiseks. Ka kohev pisut sasine soeng on selle moestiili osa.
Igati trendikas on ka koolitüdruku look- põlvikud, volditud seelikud  ja valge pluus. Patsi pandud juuksed loovad siia juurde õige meeleolu.
Samuti võid julgelt selga panna paar numbrit suuremaid riideid. Boyfriendi 3 numbrit suuremad kulukad traksidega õlgadele riputada on sellel sügisel vägagi moodne. Samas ei pea kõik suur ja lohvakas olema- siis on oht välja näha nagu kodutu. Suurte pükste juurde sobib hästi liibuv polopluus. Võid kombineerida ka vastupidiselt pannes jalga liibuvad tekstad ja üles suure kamsuni või mantli. Nii saad ka selle trendi kaudu rõhutada oma keha ilu.
Eelistada kindlasti saapaid kingadele. Kõigi üleval toodud moeideede juurde sobivad eelkõige trendikad saapad. Moes on nii lontis säärega saapad kui peenikese kontsaga saapad.