J & Company ihaldusväärsed teksapüksid

{:250788 width=100 height=133 align=left}Kui tähelepanelikult Ameerika staaride esinemisi  ja paparazzode tabatud hetki vaadata, siis märkad, et paljud kannavad jalas ühte kindlat teksabrändi,  milleks on viimastel aastatel komeedina staariks tõusnud J & Company teksapüksid.  See on firma, millest kirjutab iga trendiajakiri.  Vaid mõne aastaga on J & Company`st saanud kultusbränd.

{:250788 width=100 height=133 align=left}Kui tähelepanelikult Ameerika staaride esinemisi  ja paparazzode tabatud hetki vaadata, siis märkad, et paljud kannavad jalas ühte kindlat teksabrändi,  milleks on viimastel aastatel komeedina staariks tõusnud J & Company teksapüksid.  See on firma, millest kirjutab iga trendiajakiri.  Suuremad ja kuulsamad firmad (kellad, ehted jm) reklaamivad oma tooteid riietades modelle J&Company riietesse. Isegi Ameerika aastapilootide reklaamis olid pilootidel seljas J&Company teksad ja pusad. Vaid mõne aastaga on J & Company`st saanud kultusbränd.

J & Company alustas tegevust 2003 aastal. Julien Jarmoune, kes on rõivaste disainer ja ka firma president , on ise pärit Prantsusmaalt. Oma loomingus kasutab ta euroopalikku inspiratsiooni ja Los Angelese elegantsi, et saavutada unikaalset väljanägemist. Peale Californiasse saabumist Prantsusmaalt, kõigest kolm aastat tagasi, kasutas Julien oma kogemusi kollektsioonide disainimisel mis baseeruvad vanema ajastu kogemustele ja rock`n roll´ i stiilile. Teksade materjal on originaalne, looduslik ja inimsõbralik. Materjal on innovatiivselt kulutatud nooruslikuks ja on pööratud kompromissitut tähelapanu pisidetailidele, mis annavad kordumatu omapära ja mugavuse. Rõivad ei sisalda moetrendide äärmuslikkust, teksad on rohkem klassikalise suunaga sobides igale maitsele ja istudes jalga ideaalselt. Tähelepanuväärsed aga on topid ja erinevate nimetustega särgikud – materjal on õhuke ja ülipehme, mõnus on kanda – hingab, ei kortsu, hea reisile kaasa võtta. Kõiki tooteid valmistatakse piiratud koguses ja seetõttu saadab iga teksapaari teatud ihaldusväärsuse aura.

Paljud maailma rikkad ja kuulsad, Hollywoodi staarid ja Ameerika avaliku elu tegelased on valinud J & Company riided oma garderoobi lemmikute hulka. Nimekirja võiks alustada sellistest staaridest nagu Sharon Stone, Angelina Jolie,  Paris Hilton, Cameron Diaz,  Demi Moore, Lucy Liu , Jessica Alba, Tori Spelling, Eva Longoria, Carmen Electra, Chaterina Zeta Jones, Tyra Banks.
Esile võiks tuua kuulsatest kandjatest veel Jamie Kennedy`t, samuti Tacherite perekond, ka Alicia Keys esineb kontsertitel ja televisioonis J & Company teksadega. Laval on J & Company teksadega esinenud ka Britney Spears. Meestest on  tuntumad kandjad David Hasselhoff, Robert Redford,  Elijah Wood, Tom Hanks ja Paris Hiltoni boy-friend`ina tuntud miljardite pärija Paris Latsis. Ka meie kuulus eestlane Hollywoodi kinolinal Mena Suvari on  omale valinud meelepärast selle firma hulgast.

J & Company tooted on Ameerikas ja Euroopas esindatud rohkem kui 15 riigis ja peamiselt eksklusiivsetes putiikides nagu Lulu, H.Lorenzo, Bloomingdales, Lisa Kline jne. 

Enamuse Hollywoodi staaride valikusse kuuluvatest teksade mudelitest on nüüd müügil ka Eestis. Oodatult on neid teksasid  armastama hakanud ka meie kohalikud kuulsused.

imageManager_250793{:250794 width=220 height=330 align=right}
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 LIIS LASS                                                               MIHKEL RAUD

{:250799 width=220 height=315 align=left}

{:250810 width=220 height=321 align=right} 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MARI-LEEN                                                             ALEX LEPAJÕE

Fotod: Indrek Galetin

Eestis võib teksaseid osta Tallinna Kaubamaja naiste osakonnast, Don&Donna Tallinna Vanalinna putiigist Suur-Karja18/Müürivahe 14 ja Tartus Merybelli putiigist Ülikooli 4.
 
Kes aga kaubamärki tunnavad ja tahavad leida oma lemmikmudelit või soovivad tutvuda laiema valikuga, on oodatud külla J & Company Showruumi, mis asub Tallinna vanalinnas Rüütli tn 16/18.
Huvilised peaksid  ette helistama telefonil 56468752 (Teresa) või kirjutama aadressill spordijanes@hot.ee.  Palju lisainfot selle kaubamärgi ja staaride kohta leiad ka aadressilt www.jandcompany.com

Sul on nüüd võimalus saada ühe luksusliku teksapaari omanikuks sentigi raha kulutamata. Vasta nädala küsimusele ja osaled 4900 krooni maksvate teksapükste loosimises.