Kleiditrendid catwalk`ilt kevad-suveks

\"imageManager_167008\"Päike juba paistab ja lubab lõpuks need tüütud karupüksid kapinurka visata. Aeg on kappi soetada selle suve moehitid, milleks on kleidid. Siit leiad kõik popimad moetrendid, mida kevad-suviseks hooajaks pakuvad Gucci, Chanel, Versace ja teised maailma tippmoemajad. Kui sa nii kallist kleiti endale lubada ei saa, siis jälgi trendi ja soeta või õmble midagi samaväärselt trendikat.

Päike juba paistab ja lubab lõpuks need tüütud karupüksid kapinurka visata. Aeg on kappi soetada selle suve moehitid, milleks on kleidid. Siit saad vihjeid, mida ja kuidas kanda.

Volüümikas mini või kittelkleit\"imageManager_167006\"\"imageManager_167007\"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Anna Sui                                            Louis Vuitton

Kleit, mis annab volüümi ja muudab keha tütarlapselikult armsaks. Põhirõhk on õlgadel, nii nagu 70-ndatel see kunagi oli. Väikest kasvu tüdrukutele sobib kirju mustriga kleit. Pikematele sobivad suure mustriga kleidid. Kui soovid jätta rokiliku ja seksika mulje, siis pane jalga ülepõlve saapad.

Modernne kleit

\"imageManager_167015\"\"imageManager_167016\"

Michael Kors                                 Etro

Vali endale värvilt neutraalne kleit, selline, mis sobib hästi kihiliselt kanda. Praegune trend soosib erinevaid riideid üksteise peal kanda. Sel kevadel on moes kleidike, mille alla ja peale on tõmmatud maika või pluusike. Et kihilisust veelgi tekitada, kanna kleiti koos säärikutega . Võimalusi seda kleiti kanda on mitmeid, lase fantaasial lennata.

Pikk kleit

\"imageManager_167017\"\"imageManager_167018\"

Gucci                                    Cavalli

 

Kui sa ei taha jalgu näidata, siis võid valida ka maani kleidi, millel on julged mustrid. Kanna kleiti madalate sandaalidega, kaunista aksessuaaridega – käevõrud ja kaelaehted kaunistavad kleiti. Sellise kleidiga linna peal jalutades näed välja naiselik, kuid õhtul peol haldjalikult müstiline.

Must kokteilkleit

\"imageManager_167013\"\"imageManager_167014\"

Chanel                                       Diquared

Must on klassika ja sel hooajal ka väga moodne. Kanna päeval jakikesega, õhtul tõmba ümber korsettvöö. Vaata, et kapis oleks olemas selline lihtne ja stiilne kleit. Kui soovid moega mängida, pane musta kleidi alla püksid ja saad huvitava kihilise ja väga stiilse kombinatsiooni.

Absoluutne mini

\"imageManager_167011\" \"imageManager_167012\"

Prada                                                 Diquared

See on eeloleva suve moehitt, mille ees kõik muu tardub. See kleit näe välja just nii lühike, et jääb kahtlus, kas pole hoopis tegemist pluusikesega. Kanna seda kleiti rannas ja maal. Vali juurde suur kott või müts, tõmba jalga platvormkingad.

 

Mari Ojasaar
mari@buduaar.ee