Mida toovad suvised moetuuled?

Selle suve moega kaasas käia pole üldsegi raske – keskendu lihtsalt oma jalgadele! Lahedad sandaal-tüüpi jalanõud on peaaegu et kohustuslikud. Lihtsad akrüülist, pärlitega kaunistatud, värviküllased ning silmapaistvad sandaalid oleks sel suvel suurepärane valik.

liisi@buduaar.ee


Selle suve moega kaasas käia pole üldsegi raske – keskendu lihtsalt oma jalgadele! Lahedad sandaal-tüüpi jalanõud on peaaegu et kohustuslikud. Lihtsad akrüülist, pärlitega kaunistatud, värviküllased ning silmapaistvad sandaalid oleks sel suvel suurepärane valik. Pealegi, sel moel pead viimaks endale lubama selle pediküüri, mida oled siiani edasi lükanud!
Moes on puhas, lihtne ja eriti naiselik look, õhus on tunda ka romantikat – värvid varieeruvad ühest vikerkaare äärest teise, alustades pehmete pastelsete toonidega kuni elavate ja julgete punase, sinise ja muude värvide varjunditeni.

Jalanõude juurde sobib ideaalselt lihtne linasest särk või pluus ja mustlaste stiilis kroogitud seelik. Viltu lõigatud asümmeetrilised kleidid ja topid lausa karjuvad â