Millised päikeseprillid sulle sobivad?

\"imageManager_187758\"Päike on nina välja pistnud ja sul on aeg välja otsida päikeseprillid.  Kuigi suve suur mood on kanda suuri päikeseprille, on siiski mõttekas prillide valimisel silmas pidada ka seda, milline on sinu näokuju. Prillide valikul on kõige olulisem teada, et prilliraamid peavad olema õiges proportsioonis sinu näoga.

\"imageManager_187759\"Päike on nina välja pistnud ja sul on aeg välja otsida päikeseprillid. Kuigi selle suve suur mood on kanda suuri päikeseprille, on siiski mõttekas prillide valimisel silmas pidada ka seda, milline on sinu näokuju. Prillide valikul on kõige olulisem teada, et prilliraamid peavad olema õiges proportsioonis sinu näoga.

Tee kindlaks, milline on sinu näokuju. See info lihtsustab sul oluliselt prillipoes orienteerumist.

 

\"imageManager_187770\"Ümar nägu
Sellisele näotüübile sobivad eelkõige tugevama raamiga prillid, mis on ka meelekohast laiemad. Sellised prillid teevad näo pikemaks ja ei tõmba tähelepanu näo ümarale kujule. Eelistada tasub tumedamat värvi prille – proovi musta, shokolaadipruuni ja  tumepunase raamiga prille.

Ümara kujuga nägu on näiteks Drew Barrimore`il, Christina Riccil, Kate Windsletil;

 

\"imageManager_187771\"Ovaalne nägu
Ovaalne nägu on kõige proportsionaalsem näokuju, millele on iseloomilik kitsam lõug ja tihti ka kõrgemad põsesarnad. Sulle sobivad sellised prillid, mis on sama laiad kui su näo kõige laiem osa. Need toovad esile näo tasakaalu, väldi sellised prilliraame, mis vormivad nägu liiga jõuliselt. Ovaalsele näole sobivad eelkõige kandilisema kujuga prillid. 
Ovaalse näoga tuntud naisi: Sarah Jessica Parker, Julia Roberts, Jennifer Aniston.

 

\"imageManager_187772\"Kandiline nägu
Kandilist nägu iseloomustavad üheaegselt lai lõug ja lai otsaesine. Ovaalse kujuga prillid lisavad sellisele näole pehmust ja muudavad nägu pikemaks.Väldi nelinurkseid prilliraame, mis toob liigselt esile näokuju ja teeb näo proportsioonid lühemaks.

Kandilise näokujuga kuulsad naised on: Gweneth Paltrow, Demi Moore, Sandra Bullock

 

 

\"imageManager_187774\"Südamekujuline nägu
Südamekujulisele näole on omane lai otsaesine, kõrged põsesarnad ja kitsas väike lõug.
Kandilisema kujuga või lenduriprillid tasakaalustavad kitsast lõuga. Väldi liiga tumedaid prilliraame, mis võivad lõhkuda su näojoone. Proovi halli või helepruuni raamiga prille. Suure tõenäosusega sobivad sulle väga hästi ka raamita suure klaasiga prillid.
Tuntud südamekujulise näoga inimesed: Lisa Kudrow, Jennifer Love Hewitt, Reese Whiterspoon

 

 

Ajakirjast Buduaar Shopping No1