õigete riiete abil kauniks.

õigete riiete abil on priskel inimesel sale ning pikal inimesel lühike välja näha, tuleb lihtsalt kõrvataha panna järgnevad nipid.

kadri@buduaar.eeKuidas saledam välja näha?


-Unustage vahelduseks ära oma kehakaal- lihtsalt valige selga õiged riided! Liiga kitsad riided ainult lisavad teile kilosid. Kui olete priskemat tüüpi naine, siis olgu ka riided õige suurusega. Pole mõtet endale selga venitada number väiksemat pluusi, te ei näe selles sugugi saledam välja, hoopis vastupidi.


-Kandke seelikuid, mis ulatavad üle põlve. Jakid ei peavad andma kehale hingamisruumi.


-Investeerige kallistesse kangastesse sest need on tugevamad ja kvaliteetsemad ning ei rebene ega veni nii kergesti kui odavamad.


-Tõmmake probleemsetelt kohtadelt tähelepanu eemale kauni meigiga. Näo lähedal kandke kirkamaid toone, nii tõmbate tähelepanu näole. Näiteks pange kaela särtsakas sall või rätik.


-Kandke seljas tumedamaid riideid, sest see teeb teid näiliselt saledamaks.Kui teil on kartulikoore värvi juuksed, laske sinna sisse julgelt blonde triipe teha. Tooge välja oma head küljed. Mis sellest et olete veidi ülekaaluline, selle eest on teil jälle viimasepeal soeng!


Kuidas pikem välja näha?


-Tumedavärvilised kostüümid jätavad mulje nagu keha oleks pikk ja sihvakas. Lühemat kasvu naised peaksid kandma klassikalisi ja lihtsalõikelisi kleite. üleliigsed detailid osutuvad vaid häirivateks


-ärge pange jalga liiga kõrge kontsaga kingi, need viivad keha proportsioonist välja ja te näte hoopis ebardlik välja.


-Vältige liiga tüdrukulikke detaile. Sitsid ja satsid, tutid ning liiga lühiksesed seelikud teevad teid veel lühemaks.


-Paistate pikem välja, kui kannate on sama värvi kingi, pluusi ja jakki.


Kuidas lühem välja näha?


-ärge kandke midagi liiga lühikest. Jakk peaks ulatuma üle puusade. Kõik miniseelikud võite sõbrannale ära kinkida, sest mini rõhutab jalgade sihvakust veel eriti palju ning teeb teie jalad kahemeetriseks.


-Vältige liiga lamedaid kingi. Tilluke konts mõjub naiselikumalt kui lame mehelik jalavari.


-Samuti vältige liiga tumedaid ning mehelikke riideid.


-Kandke suuremaid ehteid kui tavaliselt.