Sügise moetrendid


See, et temperatuur on langenud üsna madalale, ei tähenda veel, et te ei võiks sombuses sügises välja näha sama ahvtlev kui suveõhtutel. Mis on sügismoe kuumimad sõnad?
Esiteseks tuleb kindlasti ära mainida VESTID. Vest ei tohiks olla kohev nagu äralõigatud varrukatega sulejope. Eelistage keha jooni järgivat lõiget. Värvide koha pealt valige kindlasti mängulised ja erksad värvid.

kadri@buduaar.ee


See, et temperatuur on langenud üsna madalale, ei tähenda veel, et te ei võiks sombuses sügises välja näha sama ahvtlev kui suveõhtutel. Mis siis on selle sügise moe kuumimad sõnad?


Esiteseks tuleb kindlasti ära mainida VESTID. Vest ei tohiks olla kohev nagu äralõigatud varrukatega sulejope. Eelistage keha jooni järgivat lõiget. Värvide koha pealt valige kindlasti mängulised ja erksad värvid. Kõik roosad toonid sovivad halli sügisesse eriti hästi!


Teiseks peab selle sügise trendidest väja tooma VIHMAMANTLI. Pole midagi seksikamat kui taljes olev vööga vihmamantel. Seda, et vihmamantel seksikas riideese on, tõestas juba Marilyn Monroe. Pealegi kaitseb vihmamantel teid ülihästi sagedate vihmahoogude eest.


Kolmandaks moe märksõnaks on TEKSAJAKK. Jah, teksa trend ei ole kusagile kadunud ka sellel sügisel. Kombineerige teksajakki erinevate sviitritega. Proovige tekitada kihiline effekt. Teksajakke on erinevaid, igaüks leiab endale sobiva. On olemas eest lukuga või nööpidega, vöödega ning ilma, karvaste kraedega, kulunud riidest, heledaid ning tumedaid teksajakke.


Neljandaks vältimatuks asjaks sombuses sügises on PROSS. Väga trendika prossi võite leida ka vanaema ehtekarbist. Prossi kandke kas jaki (nt teksajaki) servas, kotil, vestil, mütsil või kusiganes. Võite korraga kanda ka mitut prossi.