Uut ja vana ehtemoes


Moekas ehe annab uue ilme kogu tervikule. Hetkel valitseb ehtemoes suhteliselt suur valikuvabadus kanda ükskõik milliseid ehteid.  Ehtemood on inspireeritud mitmetest ajastutest ning moes on praktiliselt kõik. Maailmas annavad hetkel suunda Itaalia, samuti Hispaania ehted. Ehtemoes näeme, et taaselustatud on 20-ndad, 50-ndad, 60-ndad.

kadri@buduaar.eeMoekas ehe annab uue ilme kogu tervikule. Hetkel valitseb ehtemoes suhteliselt suur valikuvabadus kanda ükskõik milliseid ehteid.  Ehtemood on inspireeritud mitmetest ajastutest ning moes on praktiliselt kõik. Maailmas annavad hetkel suunda Itaalia, samuti Hispaania ehted. Ehtemoes näeme, et taaselustatud on 20-ndad, 50-ndad, 60-ndad.


SõRMUSED: Moes on kõik suured ja sätendavad sõrmused. Samuti on trendikad väiksed tagasihoidlikumad sõrmused. Igal sõrmusel peaks olema midagi erilist, mis eristaks teda tavalisest ümmargusest metalsest ringist. Kindlasti ei tohi te koos kanda hõbedat ning kulda. Kui panete näppude otsa mitu sõrmust, valige kas kuld või hõbe, iialgi ärage pange kätte ühte kullast ja ühte hõbedast sõrmust. See jätab teist mulje kui väga maitsetust inimesest. Samuti hoiduge suurtest plastiksõrmustest, mis mõne aasta eest lausa kuumim trend oli. Vältige ka värvi muutvaid â