10 asja, mida peaks omama iga vallaline neiu

10 asja, mida peaks omama iga vallaline neiu

Muidugi on sul olemas see täiusliku tooniga huulepulk ja see seksikas must kleit.. Kuid kas see on kõik, mida sa vajad? Vaevalt küll…

Muidugi on sul olemas see täiusliku tooniga huulepulk ja see seksikas must kleit.. Kuid kas see on kõik, mida sa vajad? Vaevalt küll…

1. Suurepärane pilt sinust endast
Meil kõigil on see foto olemas: see sama, kus su naeratus, juuksed ja keha moodustavad kokku just õige kauni ja seksika komplekti. Olenemata, kas see on tehtud suvisel matkal metsas või kokteiliõhtul.  Kui mees seda näeb, siis ta ütleb, on: “Kas see oled tõesti sina?”, mida ta mõtleb on: “Kurat võtaks, sa oled kuumem kui ma taipasin!” Hoia igaks juhuks ka digitaalne variant oma arvutis varuks. Ja ära viska teda mitte kunagi ära, kui oled 80-ndates, meenutab see foto sulle silmapilkselt, milline kompu sa kunagi olid!

2. Ilusad stilettod
Tunnista seda – kontsakingad panevad sind end seksikamana tundma. Hea on see, et tänapäeval ei pea enam kandma teravaotsalisi 10-sentimeetriste kontsadega kingi. Valik on üsna lai ja ka pisut madalam konts (kandmisel palju mugavam!) lisab su enesetundele ja -kindlusele juba palju.(Plus, mida pikem oled, seda paremat ülevaadet omad ruumis viibivatest meestest).

3. Metallica CD
Tihtipeale vaatavad su külalised ühe esimese asjana su muusikakollektsiooni, eriti kui see sul elutoas nähtaval kohal asub. Väga hea, kui ta on mitmekülgne. Aga kui kõik, mis ta näeb koosneb vaid Inesest, Bridget Jones`i Päeviku” soundtrackist ja armastuslaulude kogumikest, võib mees paanikasse sattuda. Seega, tasakaalustamiseks libista teiste plaatide vahele näiteks Metallica uusim kogumik ning sul pole aimugi kui kergendatult mees end tunda võib. See näitab, et sul on avatud meel ja sa ei võta asju kergelt südamesse – muusika iga mehe kõrvadele.

4. Hea tutvumislause … ja viis, kuidas jobusid eemale peletada
Kuna me ei ela enam keskajal, ei saa alati lootma jääda meeste algatusele, seega valmista end ette ühe lihtsa, mitte-mageda jäämurdjaga, mida öelda sellele kenale kutile, kes üle ruumi sinu poole liigub. “Hei, on sul lõbus?” on näiteks üks variantidest.
Ja juhtudel, kui sinuga alustab juttu mees, kellest sa pole põrmugi huvitatud, oleks parem öelda midagi muud kui “Mmmm, ei…” Näiteks: “Vabandust, kuid ma arvan, et mu mees ei arvaks sellest kuigi hästi.” Muidugi on see vale, aga see ei purusta tema ego ja ei pane teda sinust halvemini arvama.

5. Hea vein kapis
Et valmis olla igasugusteks olukordadeks, varu oma kappi pudel head valget ja punast veini. See näitab, et oskad hinnata kvaliteeti ja head sööki. Pea nõu mõne someljeega, mis tüüpi vein see võiks olla. Sõltuvalt mehest võib ka purk õlut ta silmad särama panna.

6. Mõnusat lugemist
Milline mees ei rõõmustaks, leides oma silmarõõmu tualetist või teleri laua alt midagi huvitavat lugeda? Sel ajal, kui sina köögis askeldad, on tal palju mugavam mõnda põnevat ajakirja sirvida, kui niisama diivanil istuda. Ajakirjade asemel sobib hästi ka mõni huvitav raamat.

7. Alkomeeter
Kui sul tekib võimalus sünnipäevakinki sõpradelt tellida, ning sa ei tea,mida tahta, sest kõik on justkui olemas, siis telli endale alkomeeter. See on väike ja sobib hästi käekotti. Ning isegi kui sa ise rooli ei istu, siis on su mehele mõnus üllatus, kui ühiselt peoltlahkudes saab  ta kindluse mõttes oma joovat kontrollida.   

8. Lõhnaküünlad
Kui sa pole just see naine, kes lambivalguses seksida armastab, siis organiseeri magamistuppa paar kaunist ja hästilõhnavat küünalt ja süüta need võimalusel pisut ette seda, kui magamistuppa siirdute. Isegi kui su mees pole suurem asi romantikafänn, siis usu, tal pole midagi küünalde vastu. Mõnus küünlavalgus aitab luua õiget meeleolu.

9. Üks hea meessoost sõber (hetero)
Alati on kasulik, kui sul on geisõber, aga kui on vaja konkreetset nõu, kas helistada või mitte just ühele teatud kutile, on kasulikum küsida kelleltki, kes on ise selle mehe olukorras olnud või vähemalt oskab seda hästi ette kujutada.

10. Kondoom
Igaüks peaks seda juba teadma, et kui tahad harrastada spontaanset lõbutsemist, pead ise selleks valmis olema. Ei saa alati loota, et temal midagi tagataskus on või et valveapteek koduteele jääb.

/Steffi Kallaste/