12. aprillil Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis heategevuslik muusika- ja moeetendus “Unes või ilmsi”

12. aprillil Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis heategevuslik muusika- ja moeetendus “Unes või ilmsi”

12. aprillil kell 19.00 toimub Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis Eesti Kunstiakadeemia ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia üliõpilaste poolt korraldatav  heategevuslik muusika- ja moeetendus “Unes või ilmsi”, kus esitletakse Eesti tuntumate moedisainerite loomingut. Üritusest saadav tulu  annetatakse  Vanalinna Hariduskolleegiumi andekate ja lisavajadustega laste õppetingimuste parandamiseks.

12. aprillil kell 19.00 toimub Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis Eesti Kunstiakadeemia ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia üliõpilaste poolt korraldatav heategevuslik muusika- ja moeetendus “Unes või ilmsi”, kus esitletakse Eesti tuntumate moedisainerite loomingut. Üritusest saadav tulu annetatakse Vanalinna Hariduskolleegiumi andekate ja lisavajadustega laste õppetingimuste parandamiseks.
 
Tänaseks on oma osalusest disainerina kaasa lüüa teatanud üle 50 moekunstniku, kellele lisanduvad Eesti ehte- ja  nahakunstnikud. Esimest korda ajaloos on nii paljude moekunstnike looming liidetud ühte moe- ja tantsulavastusse. Lisaks kontsert-moeetendusele viiakse õhtu edenedes läbi ka meeleolukas heategevuslik oksjon ja loterii. Avatud on moejoonistuste ja -fotode näitus.
Oma moeürituste korraldamise kogemusega aitab kaasa produtsent Janne Klooren, etenduse muusaks on VHK endine õpilane, moedisainer Lilli Jahilo.
 
Etenduse korraldajateks on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning Kunstiakadeemia, kes osalevad  üliõpilaste ettevõtlusoskuste parandamisele suunatud projektis “Access” (Kesk-Läänemere INTERREG IV A programm). Üliõpilasmeeskonnas osalevad nii EMTA kultuurikorralduse magistrantuuri, pilliõppe (kromaatiline kannel) üliõpilased, Eesti Kunstiakadeemia moe, tekstiili ja graafilise disaini, ehte- ja nahakunsti, stenograafia ja fotograafia eriala üliõpilased.

31. märtsil toimub Solarise aatriumis eel-show, kus saab näha lühiversiooni plaanitavast etendusest ja etenduste vaheajal proovida moejoonistust juhendaja käel all. Etendused toimuvad kell 14.00; 14.45 ja 15.30 Solarise 0korrusel. Üritus on kõigile tasuta.
Piletid 12. aprilli etendusele saadaval Piletimaailma müügipunktides.

Lisainformatsioon: kelli.turmann@artun.ee  + 372 5092208 , siit või siit

Karin Karu