Buduaari horoskoop 16.02-22.02

Buduaari horoskoop 16.02-22.02

 

Jäär
Sa naudid põnevust ja hasarti oma elus. Kahjuks pead mõnda aega ilma läbi ajama, ning su otsingud elevuse järele ei kanna sel nädalal vilja. Mine jooksma või võta ette pikk ja värskendav jalutuskäik, et vabaneda üleliigsest energiast. Samal ajal keegi veevalaja, kes hoiab sul silma peal, üritab sind lohistada edasi-tagasi. Sulle ei meeldi see mitte üks raas ja leiad, et pole kuigi kerge sellest olukorrast välja rabeleda. Kuigi tavaliselt on su suuline väljendusoskus tasemel ja sa ei lase endaga manipuleerida, ei suuda sa sel korral vastu hakata. Õnneks vabaned sellest tüütusest märtsi teises pooles.


Sõnn
Sulle on iseloomulik, et oled alati kahe jalaga maa peal, kuid sel nädalal on asjad hoopis teisiti. Emotsioonid võtavad su üle võimust, kuid see teeb sulle vaid head. Põhjuseid, miks sa nii käitud, ei pea kaugelt otsima. Selle kõige taga on mõni su lähedane sõber või pereliige. Kuigi oled emotsionaalne, ei pruugi pisarad viidata kurbusele. Võib esineda ka naerupahvakaid või hoopiski vihahoogusid. Igatahes üllatad sa sellise käitumisega kõiki oma tuttavaid. Esialgu ei pruugi sa mõista oma emotsioonihooge, kuid hiljem avastad, kui vabastav on oma tunded valla lasta. Sel nädalal veeda aega värskes õhus, nii kogud uut energiat.


Kaksikud

Keegi lähikondlastest on pannud liikvele räpase kuulujutu sinu ja su perekonna kohta. Kuigi sul pole aimugi, kes nii võiks teha, levivad kuulujutud, nagu me teame, kulutulena ning laimu ümber lükata on keeruline. Maine puhastamisega võib aega minna koguni aprillini. Alles mais kuuled juhuslikult, kes oli selle kuulujutu algataa ja sa näitad sellele naisterahvale(!) koha kätte. Samuti ei ole hetkel kiita sinu majanduslik olukord ning see mõjutab ka sinu tujusid. Tähed lihtsalt ei soosi kaksikuid hetkel. Kuid ära heida meelt, aprilliks sulab auk sinu rahakotis siiski kinni. 


Vähk
Ära jaga hinnanguid nende kohta, kelle võimuses on langetada otsuseid. Vastasel juhul võivad asjalood kulgeda vastupidiselt sellele, nagu sina lootsid. Ürita ennast aeg-ajalt tagasi hoida, et mõistusele tulla. Juhindu oma intuitsioonist, selles oled sa ju hea.  Kui sul on plaanis sel nädalal lõpetada suhe oma partneriga, ei ole just kuigi mõistlik langeda kohe kellegi teise käte vahele. Sellisel suhtel ei ole tulevikku. Veeda parem aega iseendaga ja püüa endas selgusele jõuda. Ka kõik sinu ettevõtmised ei kulge sel nädalal just soovitud radapidi, seega peaksid Vähid jääma oma koorikusse ja ootama uue nädala algust. Muretsemiseks pole põhjust, küll kõik laheneb iseenesest. 

 

Lõvi
Tööpostil ootab sind kuhjaga ülesandeid ja nagu sellest oleks veel vähe – kõik loodavad sinu peale, nagu oleks nende elu kaalul. Sa tuled selle kõigega väga edukalt toime, sest energiat sul jagub. Oled isegi üllatunud, sest mitte ainult su kolleegid, aga, ka inimesed keda sa vaevalt tunned, usuvad, et suudad lahendada kõik nende probleemid. Kuid ära unusta leida aega ka endale ja oma perele. Keegi lähedane vajab just praegu natukene rohkem tähelepanu. Viimastel nädalatel oled ka mõelnud helistada vanale tuttavale, kuid ometi pole sa seda veel teinud. Sel nädalal tee asi teoks. Sellest tuleb väga meeldiv jutuajamine ja sa kuuled mitmeid uudiseid, mis löövad su elevile ülejäänud nädalaks. 

 

Neitsi
Miks mitte teha midagi hoopis teistsugust sel pühapäeval? Ära lase ilmal ennast heidutada ja sõida maale, Neitsi! Isegi praegusel külmal ajal on seal ilus. Lihtsalt hinga sisse värsket õhku. Väljas viibimist võib samamoodi võrrelda teatriskäimise või kontserdiga. Rebi lahti ennast igapäevasest rutiinist ja naudi viibimist looduses. Seega aja ennast püsti sellest mugavast tugitoolist, peida telekapult sahtlisügavustesse ja ära mine arvuti ligilähedalegi sel nädalavahetusel!!! Haara käest oma partneril või sõbral ja tehke üks kena jalutuskäik.

 

Kaalud
Sinu intuitsioon on  hetkel parimas vormis. Inimene, kes on hädas ja vajab abi, peaks just sinu poole pöörduma. Kasuta oma intuitsiooni ka siis, kui pead langetama otsuseid, millel on pikemaajalised tagajärjed. Välista kõik ratsionaalsed ideed ja järgne vaid oma tunnetele, sest oma tunnete järgi juhindumine on ju lõppude lõpuks palju tulutoovam kui rutakate otsuste langetamine. Kui sa koostasid eelmise aasta lõpus endale plaani tulude-kulude kohta, siis nüüd on õige aeg see välja käia oma sõpradele ja näidata tulemusi. Inimesed kipuvad arvama, et sa ei oska rahaga just kuigi hästi ümber käia. Tõesta neile, et neil on aeg oma sõnu süüa!

 

Skorpion
Sellest kujuneb sulle väga positiivne nädal, sest sind saadab edu peaaegu igas ettevõtmises. Ära siiski kiirusta liialt ja katsu hinnata enda ümber toimuvat. Oled ju kindlasti lugenud ajakirju või näinud telesaateid, kus inimesed räägivad, et neil on kahju, et näinud oma lapsi üles kasvamas, sest olid tööga liiga hõivatud. Nii võib juhtuda ka sinuga. Lähinädalatel kohtad väga veetlevat naisterahvast. Sellest võib kujuneda pikaajaline sõprus. Lisaks sellele hakkab sul soojenema suhe mõne lähikondlasega.

 

Ambur
Loobid kellelegi kaikaid kodarasse, mis ei jää märkamata su sõpradel. Kõik eeldavad, et sul on selleks mingi isiklik põhjus ja kuigi sa seda eitad, saad isegi aru, et neil on õigus. Lased emotsioonidel mõistuse üle võimust võtta. Sa ise usud, et käitud alati ratsionaalselt ja ei pööra suuremat tähelepanu oma tunnetele professionaalsel tasandil. Nüüd siiski mõistad, et ka su tunnetel on oma osa, isegi tööalaselt. Sellest kujuneb sinu jaoks huvitav õppimiskogemus. See, et lased vahel oma südamel otsuseid teha, teeb sinust vaid rohkem inimese!

 

Kaljukits
Edened karjääriredelil jõudsalt. Juhtkonnale avaldab muljelt sinu saavutamisvajadus. Ära pane tähele kritiseerivaid kolleege, nad on ilmselgelt kadedad. Kaljukitsed on alati piisavalt enesekriitilised ja küllap suudad sa vastu panna ka oma töökaaslaste kriitikale. Siiski kannatab sinu eraelu pisut. Aruta asjad läbi oma partneriga ja katsuge leida lahendus. Teie suhe ei pea kannatama sinu karjääri pärast. 

 

Veevalaja
Kui soovid sõlmida laenulepingut, katsu korraldada asjad nii, et saaksid asjaga ühele poole vähemalt järgmise nädala lõpuks. Ära viivita, Veevalaja, sest hetke tähtede seis on sinu jaoks kõige sobivam. Hiljem võib sind varitseda hädaoht, sest kellelgi on plaanis muudatusi teha. Ilmselgelt on sul praegu segased ajad ja sa ei suuda tulevikku suuremas plaanis ette kujutada, kuid ära muretse, kõik loksub paika aja jooksul!

 

Kalad
Keegi Skorpion viskab sulle silma ja ta on teinud seda juba rohkem kui korra viimaste nädalate jooksul. Sina samas ei paista märkavatki, mida ta ütleb või teeb – oled stoiline rahu ise. Kalad – on aeg ärgata! Kas sa tõesti ei märka, mis sinu ümber toimub?! Nii võid veel rongist maha jääda, sest see Skorpion on kindlasti sinu „maitse“. Kui sa ärkad liiga hilja, siis selle asemel, et minna duši alla uue kuuma partneriga, liguned seal varsti üksinda. Tööalaselt kulgeb kõik soovitud rada pidi sel nädalal ning see edu saadab sind vähemalt maini.