Buduaari horoskoop 19.01-25.01

4 kommentaari
Buduaari horoskoop 19.01-25.01

Mida toob sulle Buduaari horoskoop sel nädalal? Mõnele loosiõnne, teisele seksikaid seiklusi. Loe ja saa teada, mida sul sellelt nädalalt oodata on!

 

Jäär
Tähed lubavad sulle erootilist nädalat. Kuid kas kohtad oma Hr. Õiget, see on juba hoopis teine asi. Armastus ja seks ei käi alati käsikäes. Sind hämmastab üks ülijoovastav ning erutav flirt kena noormehega ning need sensuaalsed tunded kestavad ka järgmisel nädalal. Selline sahkerdamine võib kaasa tuua probleeme sinu lähikondlastega. Lühidalt- pole su ellusuhtumine kuigi realistlik sel nädalal. Aga keda huvitab? 

 

Sõnn
Nagu ikka, käitud aeg-ajalt ettearvamatult ning näitad oma iseloomu. Oled sellega nii harjunud ning tundub, et muudmoodi sa ei suudagi. Selgitad kõigile, et käitud ja räägid nii kogu aeg. Avastad, et käitud täpselt nagu oma vanemad. Oled unustanud, et lubasid endale, et sa ei hakka nende vigu kordama. Tõded aga, et igal asjal on oma põhjus. Satud sel nädalal olukorda, kus sa üldse olla ei taha. Tänu sellele õpid erinevate asjade vahele paralleele tõmbama. Mine metsa jooksma või proovi ära kiirkõndimine, see aitab sul mõtted mujale viia. 

 

Kaksikud
Sulle ei meeldi absoluutselt üks Jäär, kes on sinust sissevõetud. Oled seda kõike juba varem kogenud. See Jäär tuleb aeg-ajalt ning sõna otseses mõttes mõjutab su psüühikat. See on hea näide sellest, kuidas tunded domineerivad kainet mõistust. Keskendud tööle rohkem kui varem ning sa ei lase erootilistel tunnetel end töölt kõrvale juhtida. Sul on kindel siht silme ees ning sa teed selleks kõik, et seda saavutada. See on ka üks sellistest nädalatest, mil oled eriti edukas mõnes oma hobis. Ole ettevaatlik auto ja rattaga sõitmisel. Liiklus on üks suur džungel.

 

Vähk
Hoolitse oma tervise eest! Töötad palju ning su tervis kannatab selle all. Kuigi just praegu on õige aeg raskeks tööks, võta siiski veidi auru maha. Sul on kalduvus täielikult end erinevatesse kohustusse uputada. Töökaaslastele teeb see ainult heameelt – nüüd nad ei pea ise rabama. Otsid vaheldust ning soovid oma elu paremaks muuta. Et seda saavutada, pead palju tööd tegema. Proovi lõdvestuda. Ühine joogaklassiga või leia endale mõni teine teraapiatund, siis sa ei näe end vanast vaatenurgast, vaid avastad endas teisi häid külgi. 

 

Lõvi
Sel nädalal võid kohata paari uut inimest, kellega sõbruned kiiresti. Uued suhted on head – saad alustada puhtalt lehelt ning olla sina ise. Lõvina oled vastuvõtlikum erinevatele muutustele kui teised. Nüüd on just õige aeg hakata seda ka praktikas kasutama. Ära lase nädalal lihtsalt mööduda- tegutse ja tegutse kohe. Järgmistel nädalatel pole tähed sinu tähemärgis, nii et muuta midagi on raskem kui praegu. Oled sel nädalal loovam kui tavaliselt. Ära lase oma loovusel lihtsalt tuulde joosta, vaid pane kõik oma mõtted ja ideed paberile kirja. Kunagi ei või teada, millal sul neid vaja läheb. 

 

Neitsi
Torised, kuna arvad, et õnn on sulle täielikult selja pööranud. Järgmisel nädalal katsu end koos hoida kui räägid selle õnnetuse põhjustajaga- Skorpioni, Kalade või teise Neitsiga. Sulle aga annab nõu ja praktilist abi üks elukogenud inimene. Sulle tundub, et sul on raske oma positsiooni hoida. Kahtled väga, kas jõuad oma eesmärgini. Suhted armastatuga on veidikene jahenenud. Sul on tunne, et su kaasa ei hooli sinust eriti, kuna sa pole samasugune peoinimene nagu tema. Siinkohal sa eksid. Parim päev armastuseks on laupäev.

 

Kaalud
Kui sul on tugev tung teha palju tööd, siis praegu on selleks kõige õigem aeg. Kui otsustad nii teha, siis tööta ainult enda heaks. Teistele töötamine on nagu loterii, kus on ainult kaotajad. Järgmisel esmaspäeval saad arvatavasti kirja, kus on öeldud, et oled võitnud lotoga väikese summa raha. Võidurõõm on suurem kui võidetud summa, kuigi tõded, et see on sul kõige kiiremini teenitud raha. Kohtud sel nädalal uute huvitavate inimestega, millest võib välja areneda ilus sõprussuhe. Kõige paremal juhul on see alus kauaaegsele armastussuhtele. Selliseid asju ei juhtu iga päev! Mine välja ja naudi maailma enda ümber!

 

Skorpion
Nii mõnigi asi muutub su jaoks täielikult, kuna Uraan on Kalade tähemärgis. Üritad vabaneda vanadest kommetest. Võib juhtuda, et pead tegema täieliku kannapöörde nii oma era- kui ka tööelus. Tuleb igati positiivne nädal ja kõik hakkab sinu jaoks paika loksuma. Saad natukene maitsta, mis sind ees ootab. Jälgi inimesi enda ümber. Nii mõnigi huvitav inimene võib su teele jääda. Sel nädalal ära kanna endaga sularaha kaasas. Vähemalt mitte suurtes summades. 

 

Ambur
Huvitud kõigest ja kõigist, mis on uus ning paned selle proovile. See tekitab sulle meeldivaid ja isegi üllatavaid elamusi. Nädala algus on vaikne ja rahulik. Nädala keskel esitab üks vana tuttav, keda sa pole väga kaua näinud, sulle ühe palve. Tema kohalolek on sulle värskenduseks ja pakub ka palju põnevust. Tee sporti ja veeda aega vabas õhus.

 

Kaljukits
See nädal pole romantika jaoks. Loomalikud ihad mängivad suuremat rolli kui romantika. Õhkkond on väga sensuaalne ning sa mõtled, et peaksid rohkem sellistele tunnetele alla andma ning lihtsalt nautima! Tavaliselt on see mõistuse ja vajaduse küsimus. Kas ikka tohiks või peaks… Võta vabalt ja naudi korrakski oma meeletusi. Nõuanne: järgi oma südamehäält. Mine vahelduseks ka kergema vastupanu teed. Järgmisel ja ka ülejärgmisel nädalal on asjalood hoopis teised, aga sinu ennustused on siiski suurepärased!

 

Veevalaja
On sobiv nädal oma seltsielule energiasüst anda. Töö pole sinu esimene prioriteet. Igatsed mõnusat puhkusetunnet, kus saad asju vabalt võtta. Tööl oled laisk ning arvatavasti viilid kohustustest. Parema meelega jutustad sõbraga elust ning jätad kõik oma töökohustused sinnapaika. Kuna teed tavaliselt rohkem tööd kui teised, siis su boss laseb sul natuke rahulikumalt võtta. Nädalavahetusel mine välja, sest oodata on meeldivat flirti.

 

Kalad
Tõotab tulla emotsionaalne nädal. Kalad nutavad ühel hetkel ning juba teisel naeravad. Mitte just kaua aega tagasi polnud vastuvõetav kui mehed näitasid oma tundeid välja. Nüüd on aga lood sootuks teised. Ka mehed näitavad välja, mida tunnevad ning vahel poetavad ka väikese pisara. Miks mitte kirjutada luuletus oma kallimale, osta lilli naabrile või avaldada avalikult oma arvamust? See ei teeks ju kellelegi halba! Kuu lõpupoole võid võita lotoga väikese summa raha. Miks mitte teha ka natuke füüsilist trenni? Ujumine, rattasõit või kõndimine- miks mitte?