Buduaari horoskoop 2.02-8.02

 

Jäär
Teed sel nädalal midagi erakorralist. Ära unusta, et enne kui alustad uue projektiga, lõpeta vana. Tunne oma saavutuste üle uhkust, kuigi sul on kalduvus seda mitte teha. Inimesed sinu ümber imetlevad su saavutusi, eriti üks Kaljukits, kellele meeldib, kuidas sa asju ajad. Sina seevastu aga kehitad õlgu. Nagu teeksid kogu aeg nii. Naudi komplimente, mis su töökaaslased ja sõbrad sulle teevad. Avastad, et tegelikult teeb see sulle ainult head. See nädal pole hasartmängude jaoks. Hoia sellistest kohtadest eemale, sest vastasel juhul sa ainult kaotad. 

 

Sõnn
Tähed ennustavad sulle puhkust ja täielikku rahu, kuid tipphetk jõuab kätte alles augustis. Praegu, kui oled üle saanud armuvaludest, suudad olla jälle sina ise! Oled jälle kahe jalaga maapeal. Ära unusta elu nautida. Ka armastust, mis võib su ellu ilmuda. Pea aga meeles, et armastus tuleb kiirelt ning kaob sama kähku. Üks su sõber tõestab sulle, et on parem sõber kui teised. Ta on sinu jaoks alati olemas kui sa teda vajad ning tegeleb pidevalt sellega, et su tuju üleval hoida. Armunud olla on muidugi hea, aga vahel on parem hea soe sõprussuhe. Nii tunned end õnneliku, kaitstuna ning rohkem sinu endana.

 

Kaksikud
Sel nädalal suuda paremini inimestega suhelda kui kunagi varem. Suhtlemine oma partneriga on tänu sellele palju kergem ning lõdvestunum. See on ka suur eelis töö juures. Suudad paremini oma ideid selgitada ning tänu sellele need ka ellu viia. Samuti suudad asju ja tegevusi hästi planeerida. Ära lase pisiasjadel oma elu raskeks muuta ning keskendu asjadele, mis tegelikult sulle tähtsad on. Oled enda jaoks paar head ideed välja mõelnud. Miks mitte tutvustada neid inimestele, kes saaks need teoks teha?

 

Vähk
Ole ettevaatlik Skorpioniga oma tutvusringkonnas või töökaaslaste seas. On üsna tõenäoline, et ta poeb sulle külje alla ning pärib igasuguseid asju, ilma oma tõelist uudishimu eesmärki välja näitamata. Ole ettevaatlik ja vali, millest talle räägid. Parem hoia oma kaardid varjatuna. Su teele satub Kaljukits, keda tunned juba pikka aega, kuid millegipärast pole te eriti paju omavahel suhelnud. See kõik muutub ning teist saavad väga head sõbrad pikaks ajaks. On tark hoida silmad lahti ning vaadata, kuhu astud! 

 

Lõvi
Kaljukits ja Kalad üritavad sind närvi ajada. Ära pane neid tähele ning tegele oma asjadega. Nende kavatsused  pole sugugi head. Veevalajal on su vastu ainult soojad tunded. Sulle meeldib ta ning te saate väga hästi läbi, kuid see on ka kõik. Sa pigem hoiaksid sõprussuhet kui hüppaksid temaga seiklustesse. Ole ettevaatlik kui sul on suhe. Mitte kõik ei suhtu sinu sõprussuhtesse Veevalajaga nagu sina. Mängi mälumänge või treeni muud moodi oma mälu. Samuti mõtle oma südame peale, ära liigselt koorma teda!

 

Neitsi
Tööl läheb sul kõik hästi ja sujuvalt. See jätab sulle piisavalt vaba aega, mida koos sõprade või perega veeta. Nii väldid kokkukukkumist ja töötamist aegadel, mil sa niikuinii mingit tulu ei saa. Mis puudutab armuelu, siis oled armastust otsinud juba mõnda aega. Nüüd on sul piisavalt vaba aega, et see ka lõpuks avastada. Ole julge! Armastus ning seiklused ootavad sind. Su armuelu jõuab kõrgpunkti alles aprillis, kuid juba sel nädalal on tunda väikeseid võnkeid. Selle nädala märksõnad on soojus ja mugavus!


Kaalud
Sul oli paar tõsist probleemi detsembris, kuid nüüd hakkab su taevas selginema. Väldi siiski keerulisi olukordi ja sõnelusi. Uus sõprussuhe on üsna tõenäoline. Tutvud uue inimesega ning temaga saad sa olla sina ise. Ei mingeid teesklusi ja näitemänge! Kui su töökaaslased ei taha kuidagi koostööd teha, siis ära sinagi nahast välja poe. Ära sunni ka oma ideid peale, see toob ainult pahandusi. Kõik on palju lihtsam alles märtsikuus. Praegu ole tugev ning ära lase teistel end üleliia kamandada. Vaata ainult, et sa upsakaks ei muutu!

 

Skorpion
Tunned end rohkem lõdvestununa kui kunagi varem. Väljendad end palju paremini ning teed just seda, mida tahad teha ning su artistlikud anded löövad välja. Tubli töö, Skorpion! Kui sul on lapsi, siis praegu saad nendega paremini läbi kui paaril viimasel kuul. Praegu on suurepärane aeg rääkida vabalt kõigest, mis su peas viimased paar nädalat on olnud. Oskad muuta kõik halvad kogemused positiivseks ning nendest ka õppida. Ja miks mitte helistada sellele kenale Kaksikule?


Ambur
Eelmise nädala soojus ja mugavus jätkub ka sel nädalal. Sa pole eriti terav tõsistes jutuajamistes ega töös. Samuti ei jätku sul piisavalt kannatlikkust! Asjad pole lihtsad Amburile, kelles on natukene ka Kaljukitse. Pea meeles, et seadus pole alati sama, mis õiglus! Väike pisivale ei tee paha. Teed palju head inimestele ning see tuleb sul väga hästi välja. Ära karda teha vigu – vigadest õpitakse!

 

Kaljukits

Sa pole üleannetu, sest tunned, et asi võib kiiresti üle käte minna. Sa ei saa aru halbadest naljadest. Ole eriti ettevaatlik Kaaludega sinu kolleegide hulgas. Talle meeldib su üle nalja visata. Muidu läheb sul tööl väga hästi ning võimalik, et sull pakutakse uusi huvitavaid projekte. Seda ennustati sulle ka detsembris. Üllataval kombel on su töökaaslased su üle rõõmsad. Sel nädalal tunned, et tahaksid rohkem kodus olla. See ainult rõõmustab su perekonda. Kipud kulutama palju raha. Hoia oma kulutustel silm peal, muidu pead veel kahetsema!

 

Veevalaja
Sel nädalal loeb sinu jaoks seksuaalsus suhtes rohkem kui kunagi varem. Pöörad sellele rohkem tähelepanu ning su partner on sinuga ühel meelel. Räägite arvatavasti üsna intiimsetel teemadel ning võid avastada midagi põnevat oma partneri kohta. Peod ning suured rahvahulgad on just see, mida üks vallaline Veevalaja vajab. Sul on head läbirääkimisvõimed ning sa pead alati oma lubadustest kinni! Parim päev armastuseks on pühapäev. Huvitav, kas kingid väikese kimbu lilli sellele Kaksikutele? Kindel on see, et ta hindab seda.

 

Kalad
Sind hämmastab ühe tuttava käitumine. Võimalik, et selleks tuttavaks on Kaksikud, aga võib väga vabalt ka muu tähemärk olla. Sul on raske märgata seda, mis su ümber toimub. Alles siis, kui hakkad tundma tagajärgi, suudad pildi kokku panna. Õnneks pole liiga hilja, et midagi ette võtta! Nädala lõpupoole läheb sul tööl kõik sujuvalt. Nagu Kaladele kohane, on sul kõik asjad korralikult organiseeritud. Hea nõu: kui sul plaanis kohting korraldada, siis ära unusta küünlaid!