Buduaari horoskoop 23.03-29.03

9 kommentaari
Buduaari horoskoop 23.03-29.03

Mida toob Sulle Buduaari horoskoop sel nädalal? Loe ja saa teada! 

 

 

Jäär

Praegu on õige aeg kuulata, mis su sõbral öelda on. Võta tema nõuandeid kuulda, see toob sulle ainult kasu. Pealegi väärivad su sõbrad ja pere  rohkem tähelepanu kui nad siiamaani on saanud. Eralda oma töö- ja eraelu! Näed peagi, et see toob su pereliikmetele naeratuse näole.


Sõnn

Isegi siis, kui sa seda ette ei kavatse, hakkad oma kodus muudatusi tegema. Mitte midagi suurt ega kulukat. Uued kardinad või mõne vana vaasi väljavahetamine toob koju uut värskust. Ka jõuluvanaga laualinad ja voodipesu tuleb panna kappi oma aega ootama. Lase kevad tuppa! Tuleb väga hea nädal ning parim aeg armastuseks on laupäev.


Kaksikud

Sul ei vea transpordiga sel nädalal. Su auto või jalgratas vajavad hädasti ülevaatust. Tee see kohe ära või muidu pead kuskil teeserval nukrutsema ning autoabi ootama või jookseb su jalgrattal kett pealt ning pead hakkama seda uuesti peale panema, rikkudes oma käsi ja riideid. On oodata häid uudiseid mõnelt sugulaselt või vanalt sõbralt. Parim aeg armastuseks on pühapäev.

 

Vähk

Sel nädalal korralda oma tööasjad ära nii, et sa saaksid kõigel kergelt silma peal hoida. Niimoodi hoiad aega kokku ning kõik nagu laabub iseenesest. Sul jääb palju aega üle. Kasuta seda targasti ning õpi oma kaamera või arvuti funktsioone lähemalt. Avastad palju uusi vidinaid ja programme, mis lihtsustavad oluliselt sinu tööd. Ainult proovides saab teada! 

 

Lõvi

Kui sul on paar lõpetamata tööasja, siis praegu on õige aeg need ära teha. Lubadused on ju antud ning edasilükkamist enam ei aktsepteerita. Ja pealegi on nii kõige parem – saad mure kaelast ära. Sel nädalal unusta täielikult õnnemängud ja kõik,, mis seondub kasiinoga. Õnn ei ole sel nädalal sinu pool. Kui aga kiusatus on suur, siis osta bingopilet või mõni kiirloterii. Nii vähemalt ei kaota sa suuri summasid. Parim aeg armastuseks on pühapäev.

 

Neitsi

Proovi mõneks ajaks kõigest eemale saada. On õige aeg hakata puhkuseplaane tegema. Oled küllaltki hea kujutlusvõimega, mõtle midagi uut ja põnevat välja. Kuigi sul pole palju raha, on hea aeg osta endale midagi ilusat kuid praktilist. Nii hoiad ära suuremad ja impulsiivsemad kulutused. 

 

Kaalud

Vahel on õnn sinu vastu, kallis Kaalud. Hoolimata sellest, et on olemas kõik komponendid suurepäraseks nädalaks, oled sina ikkagi õnnetu. Võibolla on asi rahas? Kuigi sa pole eriti harjunud elama palgapäevast palgapäevani, tuleb seda vahel ette. Pole vaja hakata end teistega võrdlema ning naabrimehe asju himustama. Igal asjal on oma aeg, pea seda meeles! Ja häid uudiseid sulle on. Mais on oodata palgatõusu või mõnd ilusat boonust.

 

Skorpion

Pead enda jaoks süsteemid looma. Millal mida teha ja kuidas ning pidama sellest kinni. Praegu on õige aeg võtta ohjad enda kätte ning teha kõik selleks, et teie suhe kallimaga oleks tugevam. Usaldus, mis on suhtes äärmiselt oluline, on teie vahel olemas, aga see vajab turgutust. Ainult niimoodi saate rääkida omavahel absoluutselt kõigest. Oled üht kohtumist oma sõbrannaga edasi lükanud, kes just sünnitas. Aeg möödub kiiresti ning järgmisel hetkel on väikesest beebist kasvanud märatsev teismeline. Mine kohe!

 

Ambur

Ühe su sõbra või sugulase sünnipäev on kohe-kohe käes. Märgi see endale kuskile ära, sest kipud viimasel ajal kõike unustama. Praegu tuleb sulle kasuks üks korralik vitamiinipomm. Tee endale kausitäis puuviljasalatit – tervislik ja pealegi väga maitsev. Su teele satub üks eriti rõõmus mees või naine, kes toob sinus parima välja. Oled rõõmus ja naeratad kogu aeg. Su sõbrad märkavad, et oled taas hakanud elu nautima. 

 

Kaljukits

Näed asju, mida tegelikult pole. Oled sel nädalal närvilisem kui tavaliselt. Kuula hoolikalt järgmised paar päeva inimesi, kes sind ümbritsevad. Nad võivad välja käia paar väga head ideed ning sa peaksid kõrvad lahti hoidma ja nende nõuandeid kuulda võtma. Sel nädalal hoia alkoholist eemale, sest just sina oled see, kes peab kaine rool olema. Ära jäta seda ülesannet kellelegi teisele, kuigi üks tuttav pakub end välja, pole ta piisavalt usaldusväärne.

 

Veevalaja

Vaata kõike enda ümber, nagu sa näeksid seda esimest korda. Kaasaarvatud siis tööd, kodu ja kallimat. Avastad nii mõndagi uut ja mingis mõttes ka ilusat. Meenuta, mitu jõulukaarti sulle saadeti või kes sulle helistas, kui sul oli sünnipäev. Oled palju rikkam ja õnnelikum kui arvata oskad ning paljud kadestavad sind. 

 

Kalad

On hea kui korrastad töö- ja eraelu. Loo süsteem ning jaota tööülesanded nädala peale ära. Ainult niimoodi jõuad kõik asjad tehtud ning saad sellist rahuldust tehtud tööst nagu sa väärt oled. Ka pereliikmed on tunduvalt õnnelikumad kui sa jõuad varem koju ning ei pea tööülesandeid kodus tegema. Hea organiseeritus tagab suurepärased tulemused. Parim aeg armastuseks on pühapäev.