Buduaari horoskoop 30.03-05.04

9 kommentaari
Buduaari horoskoop 30.03-05.04

 

Tahad teada, mis tulevik Sulle toob sel nädalal? Tahad teada, kas sel nädalal näkkab armastuses või leiad uue töökoha? Loe ja saad teada.

 

 

Jäär

Sel nädalal võib ette tulla vaidlusi Kaaludega. Hoolimata tülidest ei lase sa sel enda tuju rikkuda. Proovi siiski erimeelsused selgeks rääkida, nii on kõigile tulevikus parem. Oma tervise huvides ära söö liiga palju! Hoia oma portsjonid pigem väiksemad kui suuremad. Oled silma jäänud Kaljukitsele või Neitsile ning sind ootab ees kerge ja vägagi meelilahutav flirt! 

 

Sõnn

See nädal oleks õige aeg hakata tervislikumalt toituma. Toitu tervislikult ning käi palju väljas jooksmas, kepikõndi tegemas või niisama jalutamas. Üsna pea tunned end palju paremini ning ka õnnelikumana. Kuula oma südamehäält ning talita selle järgi isegi siis, kui teised seda naeruväärseks peavad. Parim päev armastuseks on pühapäev.

 

Kaksikud

Oled veidi hajevil. Kuulad, mis sulle räägitakse, aga sulle ei jää midagi meelde. Vaatad, aga ei näe midagi. Ole ettevaatlik, sest see võib sulle pahandusi kaasa tuua. Praegu on õige aeg abivajajate peale mõelda. Tee väike annetus loomade varjupaigale või lastehaiglale. Pole ka paha mõte viia vanad riided, mis niisama kapis seisavad, lastekodusse.

 

Vähk

Sel nädalal on su veenmisvõime põhjas! Suudad ükskõik kelle lihtsalt surnuks rääkida ning endaga nõustuma panna. Ära aga liialt üle pinguta, võid jätta pealetükkiva ja võibolla ebaviisaka mulje. Hoia eemale alkoholist või siis vähemalt tarvita seda mõistuse piires. Niimoodi oled ka teistele eeskujuks. Käi jalutamas ning naudi ilusat kevadilma.

 

Lõvi

Keegi on sulle silma peale pannud, aga sa ise ei märka seda. Kui sa natukenegi tähelepanelikum oleksid olnud, oleksid kindla peale seda märganud. Lõvina poleks sa mitte mingil juhul seda võimalust maha maganud. Õnneks pole see veel maailma lõpp. Ole valvas ning sulle avaneb uus võimalus. Sa poleks kunagi uskunud, et see inimene võiks sinust huvitatud olla. Saladuskatte all öeldes on ta Kaksikute tähtkujust.

 

Neitsi

Oled tähele pannud teatud muutusi endas. Just vaimset laadi muutuseid. Sinu mõtted käivad sootuks teisi radu pidi, mis varem ning näed asju, mida varem tähele ei pannud. Teised märkavad sellist muutust sinus alles augusti lõpus. Selleks ajaks on su oskused muutunud tunduvalt paremaks ning loed inimesi nagu avatud raamatuid. Samuti on su arusaamad rahast ja karjäärist muutunud. Töötad nüüd suurema eesmärgi nimel. 

 

Kaalud

Igaüks meist pea millegi eest vastutama, olgu siis selleks laps, lemmikloom või tööülesanne. Samuti on igaühel meist ka kohustused. Kohustus maksta makse või täita töökohustusi. Viimasel ajal oled hakanud oma kohustustest ja vastutustest viilima. Pead oma pea selgeks tegema ning mõtlema, mis on tähtis ja mis mitte. Vastasel juhul võid kaotada töö või hoopis kellegi usalduse. 

 

Skorpion

Sel nädalal oled teotahet täis. Kui tegeled mõne spordialaga, kus võit sõltub sinust (tennis, sulgpall), on enam kui kindel, et paned selle kinni. Su teotahe lööb läbi ka töö juures ning su boss märkab seda. Kui aga otsid tööd, siis see nädal on õige aeg kokku leppida mõned tööintervjuud. Suudad hästi uut bossi veenda, et sina oled just see, keda ta vajab. Tuleb fantastiline nädal.

 

Ambur

Näed vaikselt juba valgust tunneli lõpus. Tumedad ajad hakkavad sinu jaoks mööda saama. Oodata on rõõmsaid hetki, flirti ning vanade heade aegade meenutamist. Mõned värvikad meenutused ajavad sind isegi naerma. Sel nädalal võib midagi su kodus katki minna. Õnneks mitte midagi väga olulist ning sa võibolla isegi ei märka seda. Kes on see veider Vähk, kes su ümber tiirleb? Katsu ta eemale peletada, ta ei taha sulle head..


Kaljukits

Unistad erinevatest asjadest, mis sul võiks olla. Tahad neid kohe ning kohe tähendab kohe! Proovi end ohjata. Mõtle sellele, et sada aastat tagasi polnud kellelgi nii palju elektrilisi vidinaid kui sul praegu ning kui aus olla, siis sul pole ka kõike vaja. Sel nädalal ütleb üks sinu vidinatest üles just sel hetkel kui sa seda tobedat masinat kõige rohkem vajad.

 

Veevalaja

Üks võõras satub su teele sel nädalal. Jutuajamise käigus selgub, et sa kas tunned ta venda või õde, olite koolikaaslased või hoopis kunagi töökaaslased (muidugi sa ei mäleta sellest midagi). Mõtled, et kuidas see küll on võimalik, et sul pidevalt nii läheb. Just siis, kui mõtled, et oled kohtunud täiesti uue inimesega, ilmnevad välja kuskilt ühised tuttavad või minevik. See küsimus piinab sind terve nädal. 


Kalad

Sel nädalal ei juhtu midagi erilist, mis paneks su südame kiiremini tuksuma. Kõik on üsna tavaline. Ei mingit lühikest romanssi või erutavat seiklust. Lähed ikka üksi hommikul duši alla ning tööle ja tegeled oma asjadega. Laenuta mõni DVD või vaata telekast seebikaid. Või veel parem – mine hea sõbrannaga välja ja jooge klaasike veini.