Buduaari horoskoop

Buduaari horoskoop

 

Jäär
Kohtud sel nädalal äärmiselt meeldivate inimestega. Olgu selleks siis üks kena abielupaar, kellega tekib sul väga soe ja südamlik suhe. See suhe võib tekkida ja ainult ühega mitte mõlemaga korraga. Ära suru oma arvamusi teistele peale, sest hiljem sa ainult kahetsed seda. 

Sõnn
Oled sel nädalal väga närviline ning pahatujuline ja valad selle kõik välja täiesti süütu inimese peale. Sisimas sa tead seda isegi, aga sind see ei heiduta. Kui oled vihane, siis peavad kõik seda teadma. Võta siiski rahulikult ning säästa vaeseid ja süütuid hingi. Tee üks kingitus Veevalajale. See ei pea palju maksma! Mõte on ju kõige tähtsam. Pealegi meeldib sellele Veevalajale kui talle tähelepanu pöörata.

Kaksikud
Muretsed liiga palju tööasjade pärast. Su kalender on täis erinevaid kohtumisi ning sul ei jää üldse aega puhkamiseks ning oma patareide laadimiseks. Oled kui tühjaks kurnatud tööeesel. Pealegi ei püsi sul miski meeles ning tähtsad asjad jäävad kõik tegemata. Võta tõesti rahulikumalt ning leia aega ka enda jaoks, siis tuleb kõik muu.

Vähk
Sel nädalal kulutad palju aega mõtiskledes seksi ja suhtete üle. Sa pole päris kindel kumb mängib suhtes tähtsamat rolli – kas armastus või seks. Oled väga huvitatud ühest noormehest Vähi tähtkujust. Tavaliselt Vähid sulle endale huvi ei paku, aga tema on eriline. Võta sellest seiklusest viimast! 

Lõvi
On õige aeg võtta lõdvalt ning natuke maha rahuneda. Kui sa pole kunagi nõustaja juures käinud, siis praegu on õige aeg. Ta aitab sul õigesti lõõgastuda ning oma muredest rääkida ning koos neile lahendus leida. Kui oled taas tasakaalus, siis suudad oma probleemidele kiiresti ja kergelt lahendusi leida. Suurepärane võimalus töö juures vanad võlad ära kustutada. 

Neitsi
See nädal oled kuidagi teistsugune. Näed elu hoopis teisiti ning kõik pakub sulle huvi. Põrkad kokku ühe inimesega ning tänu temale avastad endas täiesti varjatud külje, millest sul endalgi polnud õrna aimu. Üleüldse viimase paari kui ka tuleva nädala jooksul koged nii mõndagi paranormaalset.

Kaalud
Keegi püüab sind milleski veenda, aga sa ei taha vedu võtta. Ja õige ka! Jää endale kindlaks ning antud hetkel usalda ainult iseennast. Sul võib tekkida probleeme suhtlemisel, aga seda mitte võõraste inimestega vaid sugulaste või kallimaga. Võta rahulikult ning mine metsa jooksma – see teeb sul pea selgeks.

Skorpion
Järgmise paari kuu jooksul võid avastada endas spirituaalsed võimed. Neid edasi uurides ning süvenedes leiad, et need on sulle väga kasulikud. Kuigi alguses ei taha sa seda kuidagi omaks võtta, aga mida rohkem aega edasi seda rohkem sa harjud selle mõttega. 

Ambur
Tegeled kõige muuga kui sellega, mida sa tegema pead. Oled uljas ning vägagi rõõmsameele ning paratamatult kipuvad tööasjad meelest minema. Sel nädalal on sul väga tugevad juhiomadused. Kasuta seda ära! Koos suudate nii mõndagi ära teha!

Kaljukits
Tuleb igati meeldiv nädal. Hoidu aga inimestest kes üritavad sulle mett moka peale määrida. Nende magus jutt ei ole alati tõsi ning sa võid rängalt petta saada. Seisa kahe jalaga maapeal, nagu Kaljukitsed ikka, ja kõik läheb hästi. Sulle jääb see nädal meelde pikaks ajaks kuna just nüüd kohtad kedagi erilist.

Veevalaja
On oodata flirti täiest võõra inimesega. See on once in a lifetime võimalus. Haara sellest, sest vähesed saavad tunda seda mida sina nüüd ja praegu. Ka töö juures läheb sul hästi. See nädal kusjuures on parimaid aegu aastas, kus sul on võimalik oma karjääri edendada. Parim päev armastuseks on iga päev, aga kõige tugevam on see laupäeval.

Kalad
Suhed alluvatega on sul parema kui kunagi varem. Oled aru saanud, et kui suhtud nendesse hästi, vastavad nad samaga ning töö sujub ka tunduvalt paremini ning on kvaliteetsem. Jätka samas vaimus ning su ettevõte saab alles tuure sisse. Praegu on õige aeg ka oma plaanide elluviimiseks. Jäta neile aga natuke ruumi, sest kunagi ei või teada mis juhtuda võib. Ole ettevaatlik õrnade asjadega.