Indiaanilaager on 7.-10. juulil. Õpi elutarkusi indiaanlastelt!

7.–10. juulil leiab Juminda külas Andrese talus aset järjekordne neljapäevane indiaanilaager. Selle erakordse laagri populaarsus kasvab iga aastaga ning üha rohkem inimesi tuleb uudistama ja õppima indiaanlaste elutarkusi. Laagris saab osa võtta indiaanlaste erinevatest riitustest ning kätt saab proovida käsitöö- ja kunstiringides. Samuti toimuvad vestlusringid, kus tutvustatakse täpsemalt indiaani kultuuri ja selle olemust ning suurel indiaaniturul on võimalik soetada meeneid, mis jäävad seda suurepärast kogemust meenutama. Tseremoonia meistriteks on sel korra Mona Polacca, Uncel Jerry, Kathy “Elkwoman“ Withman, Epifanio and Martha, Tarmo Urb ja Toomas Urb.

7.–10. juulil leiab Juminda külas Andrese talus aset järjekordne neljapäevane indiaanilaager. Selle erakordse laagri populaarsus kasvab iga aastaga ning üha rohkem inimesi tuleb uudistama ja õppima indiaanlaste elutarkusi. Laagris saab osa võtta indiaanlaste erinevatest riitustest ning kätt saab proovida käsitöö- ja kunstiringides. Samuti toimuvad vestlusringid, kus tutvustatakse täpsemalt indiaani kultuuri ja selle olemust ning suurel indiaaniturul on võimalik soetada meeneid, mis jäävad seda suurepärast kogemust meenutama. Tseremoonia meistriteks on sel korra Mona Polacca, Uncel Jerry, Kathy “Elkwoman“ Withman, Epifanio and Martha, Tarmo Urb ja Toomas Urb.

Põnevat tegevust jätkub nii suurtele kui väikestele. Laagris osalemine maksab 200 eurot, kuni 12-aastastele lastele on osalemine tasuta. Kui tahad mõnusat elamust ja erilist puhkust, siis võta pere kaasa ja veetke nädalalõpp indiaanilaagris. 

Registreerumise kinnituseks tuleb teha 50% ettemaks MTÜ Sajand 22 arveldusarvele Swedbank 221030805708 MTÜ SAJAND 22. Märksõna/selgitus “ANNETUS“ + nimed. Laagris osalejate nimed ja laste nimed ning kõik küsimused seoses indiaanilaagriga tuleb saata aadressile [email protected].

Uuri ka lisaks www.indiaanilaager.ee