Karolini lugu: teismelisena jõin ja pidutsesin

54 kommentaari
Karolini lugu: teismelisena jõin ja pidutsesin

Olen 26aastane ja mul on üsna palju rääkimata lugusid oma elust, mis on nii põnevad kui ka õpetlikud. Üks minu jaoks ohtlikumaid sündmusi juhtus umbes 10 aastat tagasi, kui olin veel noor ja kahjuks ka rumal. Arvasin, et saan inimestest hästi aru ning oskan nende kavatsusi ette teada, kuid ma hindasin ennast üsna valesti.

Olen 26aastane ja mul on üsna palju rääkimata lugusid oma elust, mis on nii põnevad kui ka õpetlikud. Üks minu jaoks ohtlikumaid sündmusi juhtus umbes 10 aastat tagasi, kui olin veel noor ja kahjuks ka rumal. Arvasin, et saan inimestest hästi aru ning oskan nende kavatsusi ette näha, kuid ma hindasin ennast üsna valesti.

Ühel õhtul sellel perioodil olin ma sõbrannadega järjekordselt joonud ning käisime linna peal ringi, et “pidu” otsida. Kõik olid väga ülemeelikus tujus ja seega lällasime üsna kõva häälega. Kell oli umbes 12 ning reedese päeva kohta oli linnas ikka palju rahvast. Mingil hetkel tulid meie juurde üsna vanad mehed, kes meile lihtsalt jooke ja raha andsid – 10- ja 5-kroonised andsid nad kõik oma taskutest. Aga mehed läksid umbes viie minutiga ka edasi ning meil oligi hea tuju, et olime veidi pappi saanud ning ka uusi jooke ja samas saime koledatest meestest lahti. 

Pool tundi pärast seda istusime juba kuskil pargipingi peal ja olime juba oma kaine mõistuse kaotanud. Samas aga tundsin ennast veidi imelikult, väga lõbusalt, kuid pea käis ringi. Sellel hetkel ilmusid samad mehed meie juurde tagasi ning pakkusid meile enda juures kohta, kus pidutseda. Kui ülejäänud sõbrannad otsustasid mitte minna, siis mina ja mu parim sõbranna tahtsime kaasa minna, sest väljas oli juba pime ja külm ning tahtsime sisse sooja. 

Meestel oli suur auto, kuhu me end ka sisse mahutasime ning sõit võis alata. Me ei teadnud isegi, kuhu me lähme, kuid tuju oli lõbus ning miski ei suutnud meid heidutada. Jõudsimegi nende kodu juurde – nad elasid korteris – ning läksime sisse. Seal jõime edasi ning mehed tikkusid meile ligi, olime nõus väikese suudlusega, kuid nemad tahtsid sellest enam. Mu sõbranna ütleski mulle, et läheb tualetti, kuid kui ta seal juba kümme minutit olnud oli, tundus isegi mulle asi kahtlane. Läksin uurima ning ühe toa üks oli lukus. Tegin sellest kohe draama, sest enne õhtut olime juba kokku leppinud, et valvame üksteise järele. Palusin ukse avamist, kuid teised mehed kutsusid mind enda juurde, et jooksime ikka edasi ja et ma ei pirtsutaks. Pilt läks mul järjest rohkem segaseks ja tundsin, et olen kindlasti ka midagi muud saanud peale alkoholi. Ma tundsin, et pean kohe minema saama. 

Seejärel otsisin mingi suvalise võtme teise ukse eest ning tegin sellega toaukse lahti, kus mu sõbranna oligi. Tal oli täielikus segaduses voodi peal ning see mees sealsamas. Ütlesin kõva häälega, et minema me nüüd lähme ning panin sõbrannale kiiresti pluusi selga. Läksime koridori ja panime saapad jalga, kui juba need samad mehed sinna ilmusid. Nad arvasid vist, et me teeme nalja, aga kui kõik oli kokku korjatud, siis jooksime minema. Välja jõudes pidime kõigepealt mõtlema, kus me oleme ning juba selle aja jooksul oli üks meestest välja jooksnud ning lihtsalt hoidis mind kinni. Ta oli üsna suur ja paks ning ma tundsin, et ei suuda ennast lahti tõmmata. Sõbranna, nii uimane kui ta ka polnud, peatas möödasõitva auto ning palus abi. Mees, kes mind kinni hoidis, hakkas vist kartma ning läks ise minema. Jooksin auto peale ning palusime end kodukanti viia, seda nad ka õnneks tegid. 

Hommikul ärgates tundus see kõik nagu unes olevat, sest minuga polnud kunagi midagi nii hirmsat juhtunud. Alati oli meil vedanud, seda kindlasti ka sel korral. Minust oli rumal arvata, et mehed annavad meile raha ja jooke ning pakuvad kohta niisama. Oma naiivsuse tõttu oleks võinud see õhtu jubedamalt lõppeda. Pärast seda sündmust olin isegi nii ära ehmunud, et otsustasin enam mitte end segi juua ning kindlasti mitte vastu võtta võõraid jooke. 

 

Buduaarile Karolinilt

PS! Kui sul on jagada meiega oma õpetlik või põnev lugu, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Iga avaldatud loo eest honorar 10 eurot kätte.