Kingihoroskoop: mida kinkida veevalajale, mis rõõmustab kaksikuid või lõvi?

Kingihoroskoop: mida kinkida veevalajale, mis rõõmustab kaksikuid või lõvi?

Jõulukingihullus on taas alanud. Nii paljudele on vaja teha kingitusi, aga kas sa üldse tead, millise kingi üle keegi kõige rohkem rõõmustab? Tutvu Taimi Uuesoo kingihoroskoobiga, mis aitab sul valida õigeid kinke vastavalt tähemärgile.

Jõulukingihullus on taas alanud. Nii paljudele on vaja teha kingitusi, aga kas sa üldse tead, millise kingi üle keegi kõige rohkem rõõmustab? Tutvu Taimi Uuesoo kingihoroskoobiga, mis aitab sul valida õigeid kinke vastavalt tähemärgile ning valgustab sulle ka seda, mille järgi keegi teistele kingitust valib.

 

JÄÄR

Jäära päikesemärgi esindaja on tüüpiliselt impulsiivne tänases päevas elaja, tihti mõtlematu ja kannatamatu. Tema tegususe juures võib kergesti juhtuda, et ununeb kingituste muretsemise vajadus viimase hetkeni ja vahel kauemakski.

Spontaanne, romantiline ja kindlasti mitte kitsi jääralik kinkija võib teha üsna mõtlematuid oste. Võib lähtuda oma vajadustest ja soovidest või jätta kingituse ostmise üldse sekretäri mureks.

Julge, sõltumatu ja vahel ka häbematu Jäär ei jäta tavaliselt saladuseks seda, kui saadud kingitus temale ei meeldi. Tõenäoliselt on kõige olulisem märksõna üllatus. Hind pole oluline, tähtis on kvaliteet. Inimene, kellest Jäär hoolib, võib väga väikeste kulutustega hakkama saada, kui oskab Kuu valgel šampanjaklaaside kõlinal mõne tähe talle pühendada. Ta ei oota kindlasti kingituseks uut panni, aluspükse ega pastakat.

 

SÕNN

Kinkijana on Sõnn tavaliselt kokkuhoidlik, aga see-eest hoolikas analüüsija. Temalt saadav kingitus on enamasti sobilik ja tarvilik.

Päikesega Sõnni sodiaagimärgis sündinu on eelkõige nautleja. Talle võib kinkida rikkaliku õhtusöögi heas restoranis, päeva ilusalongis või lõõgastuskeskuses.

Asi, mida kingitakse, peaks olema eelkõige maitsekas ja konteksti sobiv. Loomulikult hindab ta tõeliselt väärtuslikke, looduslikke materjale, kunsti ja/või ajaloolise väärtusega esemeid, aga sobivad ka sentimentaalset sisu omavad pisiasjad ja raamatud.

Igapäevaelus vaja minev tarbeese võib sõnnilikku kingisaajat rohkem rõõmustada kui tema maitsega mittesobiv ülikallis kunstiteos.

Sõnni praktilisuse ja konservatiivsuse tõttu oleks parem igaks juhuks välistada mõttetut pudipadi.

 

KAKSIKUD

Osavate kätega ja mitmekülgselt andekad Kaksikud teevad mõnikord mitmesuguseid kingitusi oma kätega. Paraku kipub neil aega nappima ja rahutus, pinnapealsus ning hajameelsus ei luba aegsasti alustada. Igal juhul olete õnnega koos, kui mõni neist teile nii palju aega viitsib kulutada. Oskus ka poes pakutava valiku hulgast nutikaid ja sobivaid kingitusi teha on enamiku kaksiklike inimeste loomulik anne.

Neile kingituse tegemine on aga paras ristsõnamõistatus. Tõenäoliselt on talle olulisem see, kes ja kuidas kingib kui asi ise. Üks tema minadest pole sellega niikuinii rahul. Püsimatu Kaksikute esindaja soovidki muutuvad kiiremini, kui te eelmisest aimu olete saanud. Võib üritada midagi kaunite kunstidega seotut, uudismaiustuste või reisidega.

 

VÄHK

Oma perele kinke tehes pole emotsionaalsel ja intuitiivsel Vähil millestki kahju, kuid võõraste suhtes võib ta kokkuhoidlikkust üles näidata.

Vähi märgi esindaja võib südamest solvuda, kui temale tehtav kingitus ei tule südamest või see on mingi kiirustades kaasa haaratud massikaup.

Hinnast on alati tähtsam tema soovide arvestamine. Kui olete tähelepanelik, annab ta ise ettevaatlikult märku (vahel ütleb otse välja), mida kingituseks tooma peaks. Jälgige mängu, see on parim nõuanne.

Vähile võib sobida ka ühiselt kasutatav kingitus nagu uus vann, köögikapp või mikser – majanduslikkus ja perekesksus on paljudele põhiline.

Muidugi on Vähk õnnelik, kui taipate teda isiklikult pisikese hõbeasjakesega meeles pidada.

Vähi mõjutustega kingisaaja solvub pisarateni, kui kingitus kuidagi osutab mõnele tema oletatavale puudusele. Kui ta näiteks arvab, et pole piisavalt sale, ei tohi talle kinkida tselluliidikreemi jms.

 

LÕVI

Seltskondlikule Lõvi päikesemärgi inimesele on kingituste tegemine ja saamine väga oluline teema.

Tüüpiline selle märgi esindaja oskab tavaliselt üsna hästi sobivaid kingitusi teha. Ta hakkab sellele mõtlema juba varakult ja mõte ning kingisaaja rahuldus on alati prioriteet hinna ees. Probleemiks võib saada üle piiri kulutamine, sest tüüpilisele Lõvile on kinkimine suurepärane võimalus oma suurejoonelisust näidata.

Kinkige Lõvile mida tahes, aga maitsekas ja/või kallis peab see olema. Sobib ka suur (kogukas) kingitus. Luksuslik ja valitud detailidega pakend on samuti oluline. Pidulikkus, romantilisus ja isegi sentimentaalsus kingi üleandmisel suurendab Lõvi jaoks kingi väärtust kindlasti. Alternatiivina tuleb kõne alla midagi väga ekstravagantset.

 

NEITSI

Korralik, töökas, kohusetundlik ja kokkuhoidlik Neitsi hakkab varakult kingituste peale mõtlema ja võimalik, et ka ise meisterdama. Ta ei unusta iial kedagi meeles pidamast kas või pastaka või koogiga.

Neitsi ei rõõmusta südamest, kui jõuluvanakotist hüppava plastmasspeenise leiab. Talle sobib rohkem seepi ja šampooni, laudlinu ja salle kinkida. Klaas, nahk ja vill on eelistatumad materjalid.

Praktilisus on vist kõige tähtsam märksõna. Tema töös ja tegevuses vaja minev kaup leiab samuti tänuliku vastuvõtu.

Oma lapsed ja sugulased tunnevad tõenäoliselt suurt rõõmu ka mõne perekonnareliikvia üle. Jah, neitsilikule inimesele võib ka vana, antikvaarset asja kinkida.

 

KAALUD

Enamasti oskab Kaalude inimene üsna omapäraseid kingitusi teha, eeldusel, et tal on selle valimiseks ka aega olnud.

Kaalud on tuntud oma rafineeritud maitse ja iluarmastuse poolest. Neile meeldivad parfüümid, riided ja ehted, kuid neid kinkides peab hästi teadma, missugused just. Kui olete otsustanud millegi isikliku ja väärtusliku kasuks, oleks mõtet temalt pigem nõu küsida kui valikuga eksida. Mingil juhul ei rõõmusta ta asja üle, mis tema maitsega ei sobi, olgu see kas või hinnalisim omataoliste hulgas. Lisaks tuleks teha väike üllatus, muidu on ta pettunud. Tervitus soovisaates, teatripiletid, mõni väike elektronvidin ja maiustused sobivad alati.

 

SKORPION

Tavaliselt otsustusvõimeline ja läbinägelik Skorpioni märgi esindaja võib kingituste ostmisega tõsiselt jänni jääda. Unustada, osta kallimalt tegelikust väärtusest või saada reklaami ohvriks. Sageli võib juhtuda, et juba varakult ostetud kingitus lihtsalt unustatakse mitmeks kuuks peidukohta.

Skorpionile tehtav kingitus võib olla ka pisike ja odav, aga kindlasti ei tohi see olla etteaimatav. Mida salapärasem, seda parem. Pakendki võib olla hoopis muule viitav. (Umbes nagu matrjoska, kus viimases nuku asemel sõrmus sees). Fototehnika, pildiraamid, pildid jms, klaasesemed, vitraaž, plaadid, videod ja muusikakassetid võiksid sobida paljudele. Kui tegemist kollektsionääriga, on kindel valik tema kogust veel puuduv eksemplar.

 

AMBUR

Kannatamatu ja tegus Ambur ei vaimustu tavaliselt kingitustega jahmerdamisest ja vähimalgi võimalusel jätab selle kellegi teise teha. Kui ei õnnestu, pärib saajalt otse tema ootuste ja soovide kohta aru.

Liikumist ja vabadust armastav Ambur oleks üliõnnelik kõige üle, mis võimaldab kodust välja pääseda – reis, päev lõõgastuskeskuses, jõusaali abonement, jalgratas, raketid ja bussipilet naaberlinna sõbra (tari) juurde on ühtviisi head valikud. Igal juhul peab kingitus olema suunatud konkreetselt temale ja tema huvidele. Sobib kinkida ka spordivahendeid ja väikesi mehaanilisi vidinaid. Tõenäoliselt oskab amburlik inimene teistest enam hinnata laual näiteks ringihüppavatest leludest ja laulvatest tassidest. NB! Naljakas peab ju olema. Loteriipilet igaks ootuseks veel lisaks.

 

KALJUKITS

Töökas ja praktiline Kaljukits võiks kingituse ise teha. Too ei pruugi muidugi alati praktilise väärtusega olla, aga huvitav igatahes. Ostmisel ei pruugi just erilist originaalsust ilmutada. Vastutustundliku ja ettevaatliku inimesena on temal erinevalt paljudest teistest kindel eelarve, mille raames opereerida. Kel võimalused paremad, mõtlevad kindlasti investeeringule tulevikku ja kingivad väärisesemeid või kunstiteoseid.

Kaljukitsele sobib muidugi alati kinkida väärtuslikke asju. Ta on tänulik ka kõige üle, mis teda või tema kodu kaunistavad. Pronks- või vaskküünlajalad, käsitöö ja ehted on kindlasti paremad kui kipskujukesed. Parfüüm peaks päästma lootusetumagi olukorra.

 

VEEVALAJA

Omapärane ja novaatorlik Veevalaja märgi esindaja oskab väga mitmekülgseid valikuid teha. Paljud on hea maitse ja stiilitundega ning eksperimenteerivad sõprade rõõmuks. Perekonnas läheneb ta kingiprobleemile tavaliselt märksa konservatiivsemalt ja võib isegi ülipraktilisi valikuid teha.

Kingitus temale ei pea ilmtingimata olema hinnaline, nutikust ja kommunikatiivsust hindab ta märksa rohkem. Raamat, märkmik (miks mitte ka elektrooniline) või kirjutusvahenditekomplekt võiks hädaabiks alati sobida.

Eriti in oleks mõni tarbeese, millel eriline disain või uudne lahendus.

Väike tööriist või käsitööhuvilisele vardad/ nõelad võiks ka tänulikku vastuvõttu leida.

 

KALAD

Empaatiline ning kunstiannetega Kalade märgi esindaja on enamasti suurpärane kingitegija. Tavaliselt Kaladele iseloomulik ebapraktilisus pole siin probleem, sest ta suudab isegi kõige ebatavalisema asja jaoks leida inimese, kes seda igapäevaelus vajab.

Temale tehtav kingitus peaks puudutama emotsioone, olema mälestuste või minevikuga mingis seoses, traditsioone kandev või isiklikult vajalik ja praktiliselt kasutatav ese. Sobivad kontserdi- või teatripiletid, mingi perekonnareliikvia, hõbeesemed, aga ka päris tavalised majapidamisesemed. Emotsionaalne side kinkijaga on kõige olulisem.

 

Allikas: Taimi Uuesoo kingihoroskoop
http://paranormaalne.blogspot.com/2008/02/taimi-uuesoo-kingihoroskoop.html