Kuidas teha nii, et kohting sujuks ideaalselt?

 Minge kuhugi välja, ära kutsu teda endale koju külla. Kodus olemine meenutab sulle praktilisi tegemisi ja majapidamistöid. Sa ei saa ennast vabalt tunda, vaid pead kipud kohtingu ajal asju paigutama ja tolmu nühkima.

kadri@buduaar.ee


– Minge kuhugi välja, ära kutsu teda endale koju külla. Kodus olemine meenutab sulle praktilisi tegemisi ja majapidamistöid. Sa ei saa ennast vabalt tunda, vaid pead kipud kohtingu ajal asju paigutama ja tolmu nühkima.

– ärge võtke ette selliseid tegevusi, kus te peate istuma üksteise kõrval ja vaatama enda ette, näiteks nagu kino. Tehe midagi, kus te peate teineteisele otsa vaatama mitte kinolinale. Nii ei saagi te ju teineteist lähemalt uurida kui vaatate kinolina.

– ärge kutsuge endaga kaasa teisi sõpru ning ärge migne liiga sotsiaalsetesse kohtadesse. Teile on vaja privaatsust.

– Kui sul on lapsed, ära jäta neid lapsehoidjaga, vaid vii nad üheks ööks oma sõbranna juurde. Lapsehoidja tööpäev lõppeb enne südaööd ning sa ei taha ju kuumalt kohtingult koju tagasi kiirustada. Sa ei tohiks mõelda üldsegi ajalistele limiitidele. Pealegi kui sa tahad äkki pärast oma uut sõpra endale koju tuua, võivad lapsed olla natuke â