Mida sinu kehakeel teistele ütleb?

Mida sinu kehakeel teistele ütleb?

Inimestel on kombeks teistele välimuse põhjal hinnangut anda. See, millisena nad sind näevad, ei pruugi küll alati õige olla, aga inimestel on õigus oma arvamusele. Et sa oskaksid rohkem sellega arvestada, mille järgi teised sind hindavad, on hea end kurssi viia nende detailidega, mis teistele sinu juures silma jäävad.
Kas sinu välimus sobib kokku sinu olemusega?

Inimestel on kombeks teistele välimuse põhjal hinnangut anda. See, millisena nad sind näevad, ei pruugi küll alati õige olla, aga inimestel on õigus oma arvamusele. Et sa oskaksid rohkem sellega arvestada, mille järgi teised sind hindavad, on hea end kurssi viia nende detailidega, mis teistele sinu juures silma jäävad.
Kas sinu välimus sobib kokku sinu olemusega? Nüüd selgitame välja, millise mulje jätab teistele sinu välimus. See on väga lihtne, pead vaid vastama meie üheksale küsimusele:

1. KUIDAS KANNAD OMA JUUKSEID?
* näost eemal (taha) kammituna
* näo ümber

2. KAS KITKUD KULMUSID?
* jah
* ei

3. KAS SINU EMA (ÕDE, PARIM SÕBRANNA) NÄÄGUTAB SU KALLAL, ET SEISAKSID SIRGEMALT?
* jah
* ei

4. KAS SINU MAKE-UP ON
* peaaegu olematu
* normaalne
* korralik kunstiteos

5. KAS ARMASTAD KANDA KEHASSE TÖÖDELDUD VÕI LOHVAKAMAT RIIETUST?
* kehasse töödeldud
* lohvakas

6. KUI RÄÄGID TEISTEGA JUTTU, KAS SU KÄED ON PIDEVALT TEGEVUSES SINU ENDAGA VÕI ON PIGEM SIRGELT KÕRVAL?
* puutuvad ja tegutsevad
* sirgelt kõrval

7. KAS KÕNNID TAVALISELT
* aeglaselt
* kiirelt

8. KUI SUHTLED INIMESTEGA, KAS VAATAD NEILE OTSA VÕI RÄNDAB SU PILK RINGI?
* vaatan otsa
* pilk rändab ringi

9. ENNE KUI LÄHED KOHTUMISELE, KAS HEIDAD PILGU PEEGLISSE (AKNALE VÕI KLAASUKSELE), ET OLLA KINDEL OMA VÄLJANÄGEMISES?
* jah
* ei

MIDA SINU VASTUSED TÄHENDAVAD?
1. Põskedele kammitud juuksed või pikk tukk võivad olla küll stiilsed, kuid tihti on selle sooviks midagi varjata – olgu siis tegu akne, vananemismärkide, sünnimärgi või oma silmadega. Kui inimene armastab oma nägu juustega katta, võib arvata, et ta tunneb end inimeste seas veidi närviliselt ja ebakindlalt. Enesekriitilised naised, kes muretsevad oma näonaha pärast, armastavad puudusi juustega peita. Seevastu enesekindlad naised kannavad juukseid nii, et need ei varja nägu ja lasevad näopiiril selgelt esile tulla. Seda isegi juhul, kui moes on näole langevad juuksed. Kui pikajuukseline naine kannab juukseid kuklal ja on need näost võimalikult kaugele kamminud või kõrva taha tõmmanud, ütleb ta sellega teistele: “Ma tunnen ennast oma nahas hästi!”

2. Kitkumata kulmud ütlevad teistele, et sa ei hooli endast  piisavalt, et aega enda peale kulutada. Ülekitkutud kulmud aga viitavad sellele, et sul võib olla probleeme – võid olla liiga suure omanditundega ja see tekitab sulle probleeme lähisuhetes. Inimesed panevad kulme vägagi tähele, leia see aeg ning lase proffidel kulme kitkuda ja värvida. Kulme kitkudes otsi üles ka need karvad, mis asuvad kulmudest kõrgemal või keskel ninajuurel.

3. Lohakas seismine jätab mulje, et sa oled tüdinenud ja väsinud või on sul depressioon. Sellises asendis need probleemid vaid süvenevad, sest kopsud ei saa korralikult õhku. Kui seisad, siis kujuta ette, et keegi on tõmmanud maast laeni sinu ette nööri, millega pead harmooniliselt seisma. Kui istud, siis suru rind ette ja kael sirgeks.

4. Kui keegi on kurb, väsinud, haige või halvas tujus, siis ununeb tal make-up. Kas sellist muljet soovid sa endast jätta?
Tea, et isegi imekaunid supermodellid kannavad vabal ajal meiki. Meigiga ei tohi liialdada, kuid mõned lihtsad liigutused võivad teha imet nii sinu välimuse kui enesetundega ja see tõstab kohe ka enesekindlust. “Mina ei kasuta üldse meiki” ei ole tänapäeval asi, millega uhkustada. Kerge meik näitab, et sul pole midagi varjata, sa oled oma välimusega rahul ja sa tead, et kerge meik ei peida sinu loomulikkust. Ka tugev meik võib teha imesid, aga vaid selle arvelt, mida üritad varjata. Seetõttu pead väga täpselt teadma, kuidas tugevat meiki teha, et see sind kaunistaks. Sul pole vaja lademetes meiki, et ilus olla, pea nõus meigikunstnikuga, kui palju ja on vaja mida varjata.

5. Mida rohkem oled rahul iseenda ja oma kehaga, seda suurema tõenäosusega armastad kanda kehasse töödeldud riideid. Kui kannad väga liibuvaid riideid, viitab see, et oled oma kehaga väga rahul ja tahad seda kõikidele näidata. Kui sul on kõhn nägu ja sale keha, aga kannad kihiliselt palju riideid, mis teevad sind pigem suuremaks, siis see viitab, et oled õnnetu oma välimuse üle, mis sest, et sa pole ülekaaluline. Kui kannad kottis riideid, siis see näitab, et oled hiljuti juurde võtnud ega oska muudmoodi oma muutunud kehaga ümber käia või sa ei hooli oma kehast grammigi. Kui oled oma kehaga rahul, siis kannad normaalselt istuvaid riideid, mis ei liibu ega ole kottis, sõltumata sellest, kas oled sale või tüsedam.

6. Kui oled see, kes pidevalt küünenahkasid ja küüsi närib, päikesepõletatud kooruvat nahka ära kakub või juukseid näpib, viitab see, et oled ärevil või stressis. Vähemalt jätad sellise mulje. Loodetavasti oled sa ikka teadlik, et seda teed – teistel ei ole kuigi hea seda vaadata. Jälgi ennast ja võta see asi kontrolli alla.

7. Kui liiigud energiliselt ja motiveeritult, arvavad inimesed, et sa oled enesekindel ja elurõõmus. Kui liigud aeglaselt, siis jääb neil risti vastupidine mulje. Vaiksed ujedad sammud ütlevad, et oled kergesti haavatav. Uuringud kinnitavad, et just sellised naised satuvad kõige sagedamini ka tänavakuritegevuse ohvriks.

8. Silmside inimesega on oluline. Kui väldid silmsidet, peetakse sind ärevaks, depressiivseks, häbelikuks, ebamugavust või piinlikkust tundvaks inimeseks. Selles pole mitte midagi head, mida esile tuua. Jälgi ennast – kas vaatad silma, kui räägid inimesega? Silmavaatamine on õpitav ning jätab sinust enesekindla ja huvituva inimese mulje.

9. Kui sa ei pea oluliseks enne välja- või kokkusaamisele minekut pilguheitmist peeglisse ja sind ei häiri võimalik sassis pea, mustad hambad või laialiläinud meik, siis see viitab sinu lugupidamatusele teise inimese vastu, kellega lähed kohtama. Peeglissevaatamine pole häbiasi, selleks peeglid ju ongi. Sa võib tähendada ka seda, et sa leiad, et välimus ei mängi sinu jaoks mingit rolli või pole sul selle eest hoolitsemiseks aega. Sõltumata põhjusest on ilmselge, et oled end hooletusse jätnud ja alaväärtustad oma välimust. Võta end käsile: kui sulle välimus ei loe, siis teistele loeb!

Buduaar Shopping No12