Miks mitte korraldada firmaüritus striptiisi-ööklubis SOHO?


Eelarvamused, et striptiisi-ööklubi ei sobi soliidse firma ürituste korraldamiseks, ei pea alati paika. Kui tavaliselt firmaüritustel kipuvad töökaaslased ikkagi vestlema tööteemadel, siis striptiisi-ööklubis seda kindlasti ei juhtu. Samas kindlasti on inimesi, kellel tekitab striptiisi vaatamine ja nautimine mõningast ebamugavust, kuid peab ju tõdema, et salajas meeldib see kõigile.


Eelarvamused, et striptiisi-ööklubi ei sobi soliidse firma ürituste korraldamiseks, ei pea alati paika. Kui tavaliselt firmaüritustel kipuvad töökaaslased ikkagi vestlema tööteemadel, siis striptiisi-ööklubis seda kindlasti ei juhtu. Samas kindlasti on inimesi, kellel tekitab striptiisi vaatamine ja nautimine mõningast ebamugavust, kuid peab ju tõdema, et salajas meeldib see kõigile. Kaunite kehadega tantsijannad ja tantsijad oma imepäraste tantsudega peletavad peast kõik argimõtted ja -mured ning aitavad vabaneda pingetest.
üheks selliseks kohaks on Tallinna kesklinnas asuv meeldiva ja hubase interjööriga ööklubi SOHO, mis on avatud igal õhtul 18:00 – 06:00 ja peaaegu pidevalt saab vaadata ja nautida striptiisi, kus oma kehavõlusid demonstreerivad kuni  17 tüdrukut.


Külaliste heaolu ja turvalisus on klubis kõigiti tagatud. Mõeldes mugavusele on klubi saal sisustatud sobiva nahkmööbliga. Soovi korral on võimalus näha showd ka kahes erinevas privaat-ruumis, olemas on ka eraldi VIP-ruum.


Lisaks nais-stripparitele tantsivad ööklubis SOHO ka mees-stripparid. Korraldatakse nii poissmeeste- kui tüdrukute õhtuid.


Sissepääs maksab 100.- EEK. Suurematele gruppidele on ettetellimisel soodustus. Kuna klubis on kokku 150 kohta, on võimalik klubi reserveerida kas osaliselt või tervenisti.


Klubi tegutseb alates 2001. aasta detsembrist.
Miks mitte minna kas koos oma armsamaga või terve seltskonnaga juba täna – meeldiv teenindus ööklubis SOHO ootab Sind!