Milline ei tohiks ööklubis olla?

Algamas on jälle nädalavahetus - see fantastiline reede, kui juba meeleolu on eeloleval peol ning tööl ja koolis on pinge langenud. Muidugi, kes kuidas armastab oma nädalavahetusi veeta. Paljudel ei ole vahet, kas on reede või on esmaspäev, kuna nad peavad tööl olema. Paljudele jällegi on aga reede õhtu  kõige magusam, sest siis saab sõbrantsidega ennast üles mukkida ning klubisse minna.

Kadi Jüriado
[email protected]


Algamas on jälle nädalavahetus – see fantastiline reede, kui juba meeleolu on eeloleval peol ning tööl ja koolis on pinge langenud. Muidugi, kes kuidas armastab oma nädalavahetusi veeta. Paljudel ei ole vahet, kas on reede või on esmaspäev, kuna nad peavad tööl olema. Paljudele jällegi on aga reede õhtu  kõige magusam, sest siis saab sõbrantsidega ennast üles mukkida ning klubisse minna. Pidu, pidu, pidu!!!

Miks inimesed käivad ööklubides? Enamus inimesi käib seal tegelikult ikkagi vastassoo tähelepanu otsimas. See on juba isegi ametlikult kinnitatud fakt. Loomulikult käiakse seal ka niisama sõpradega lõbutsemas ja tantsu löömas, aga põhiliselt ikkagi otsimas erutavaid emotsioone.


Kelle jaoks me naised ikka ennast üles lööme, kui mitte meeste.

Milline tuleks olla, mida kanda, kuidas käituda, et meestele meeldida? Milline naine jääb klubis meestele silma?


Buduaar on juba päris pikka aega küsitlenud mehi ning uurinud neilt, mida nad ööklubides liikudes naiste juures tähele panevad? Mis neile üldse ei meeldi?


5 kõige jubedamat asja:


1) Narkouimas naised. Kõige jubedamaks vaatepildiks nimetasid mehed seda, kui on näha, et naine on nö laksu all – klaasistunud silmadega, ebanormaalse koordinatsiooniga, täiesti ebaadekvaatse jutuga.
2) Liiga purjus naised. Alkoholi mõju on erinevatele naistele erinev. Absoluutselt kõik mehed aga vastasid, et kui on ületatud juba teatud piirid, kui suust tuleb viinalõhna ja tüdruk tuigerdab vaarudes edasi-tagasi, siis ei ole see enam tore. See on hoopiski väga kole.
3) Suitsetavad naised. Väga vähe oli mehi, kes vastasid, et neil on ükskõik, kas naine suitsetab või mitte. Mitte ükski meestest ei öelnud, et neile meeldib suitsetav naine.
4) ülekaalulised naised, kes kannavad liiga nappe rõivaid.
5) Naised, kellest on kohe aru saada, et nad on vaid raha peal väljas.

Riietuse ja soengu juures ei ole meestel konkreetselt eelistusi ega ebasümpaatiaid. Kõik peab inimesele sobima – see ongi reegel. Mõni asi on ühe naise seljas superseksikas, teise seljas aga kole ja võlts. Enamus mehi peavad stiilsust väga oluliseks, aga ei hinda fanaatilist kaubamärgi tagaajamist. Moenarrid ei lähe enamusele meestest peale.


Noppeid meeste arvamustest:


Viljar (21, reklaamiagentuuri loovjuht) : â