Millist nädalat lubab Sulle Buduaari horoskoop? 15.-21.12

Millist alanud nädalat lubab Sulle Buduaari horoskoop?

Millist alanud nädalat lubab Sulle Buduaari horoskoop?

Jäär: Sel nädalal võid tülli minna mõne oma kolleegiga. Sa oled kindel, et oled end piisavalt selgelt väljendanud,aga sind on tõlgendatud valesti. Oled probleemi enda jaoks suureks puhunud, kuigi kolleeg ei pruugi selles üldse süüdi olla. Aga muretseda pole mõtet, sest probleem laheneb iseenesest ja kiiresti.
Sel nädalal tunned end vabamalt kui kunagi varem, tuleb ilus nädal privaatses atmosfääris mille tipphetk jõuab kätte laupäeval.
Meelierutaval Kaalul on su üle suur mõjujõud. See on hämmastav,sest tavaliselt sa ei lase kellegil juhtimist üle võtta. Vähemalt mitte nii kiiresti.
Mida halvem ilm, seda parem. Naudid iga hetke, mille saad mööda saata voodis teki all.
Varu pudel head veini ning sinna kõrvale midagi mõnusat söödavat, sest kunagi ei tea kes külla võib tulla.

Sõnn: Planeetide seisud soosivad sind. Armastad mõnusat seltskonda ning leiad kergesti uusi tuttavaid. Ka oma partneri vastu tunned suur emotsionaalset tõmmet ning tahad talle kõik ette-taha ära teha.
Sel nädalal vaata oma toitumisharjumused üle ning ära vannu kiusatusele alla. See ei ole Sõnnile kerge, aga sisimas tead, et pead seda tegema.
Parim päev sel nädalal on teisipäev. Sind valdavad rõõmu- ning armastusetunne. Kahjuks kestab see tunne vähekest aega. Siiski see õnnetunne paneb teisi sind märkama ning tõmbab meeldivaid inimesi ligi nagu hästilõhnav lilleõis mesilasi.

Kaksikud: Muudad trastiliselt oma arvamust ühe tööga seonduva projekti suhtes. Selle meelemuutusega näitad kõigile oma iseseisvust ning see tekitab mõningaid vastuolusid . Maailm su ümber palju otsustusvõimetum kui sa arvata oskad. Oled segadues ning natuke vihane. Tänu sellele võid käituda natuke liiga karmilt kui keegi, kas tööl või eraelus, teeb vea. Erinevalt sinust, see isik ei suuda kuidagii oma viga tunnistada ning usub, et käitus õigesti.
12 ja 17 jaanuar on su õnnepäevad. Kasuta praegust aega mõtlemiseks, mis sa nendel päevadel korda tahad saata. Hea mõte on nendel päevadel näiteks kuskile reisile minna.

Vähk: Tunned, et sinu tööl ei edene kuidagi ning kõik ei lähe nii nagu sa sooviksid. Aga see on ainult sinu arvamus, teistel inimestel on sootuks teised mõtted. Kuula mis neil öelda on ning käitu vastavalt.
Sel nädalal on kindlasti hea mõte teistega konsulteerida, kuigi vahest Vähk ei taha seda üldse teha, olgu nad siis nii targad kui tahes. Teine Vähk töö juures on sinu vastu hästi meelestatud.
Niipalju kui teisi huvitab , oled üsna ebakindel. Sa tead seda ise ka, aga üritad kõigest väest seda varjata. Unusta on ebakindlused ! On aeg mask eest võtta.
Püsi sel nädalal valvas ning pööra tähelepanu oma vaimsele tervisele. Ära lase ilmast end mõjutada, väike sörkjooks teeb nii kehale kui ka vaimule ainult head.

Lõvi: Sel nädalal toimub su kaua-oodatud koosolek. Nii mõnigi muutus ootab sind. Proovi inimesi võtta sellistena nagu nad on. See võib tunduda sulle raske, aga on aeg sellega harjuda. Mängude mängimine ei ole hea alternatiiv!
Pead võibolla valima oma töö ja eraelu vahel. Pead olema aus  nii enda kui ka teiste vastu. Sa kas lähed ja riskid kaotada kellegi keda armastad või mängid mängu edasi.
Tavaliselt suudad hoida kainet meelt, aga see nädal leiad ,et see on peaaegu et võimatu. Eraelus on kõik sassis ning õhus on tunda pinget. Pettus, armukadedus.. see kõik on Lõvile üsna ebatavaline. Tark oleks teistele mitte öelda, mis sul mõtetes. Mõnikord on hea midagi ainul enda teada jätta. Pea meeles : saladus ei ole enam saladus hetkest mil räägid, et saladusi pole olemas.

Neitsi: Pole mingit mõtet saada vihaseks oma kolleegide või äripartnerite peale, kes ei pea oma kohustustest kinni.  Õnneks sul on oma toetajaskond.
Sinu kauaigatsetud iseseisvus on hakanud mõrandama su suhet kallimaga, kes ei ole sellega üldse rahul. Siin on segased tunded armukadedusest ning võibolla on ka keegi kolmas mängus.
Pühapäev suurepärane päev uute tutvuste loomiseks. Teisipäev kuulub aga armastusele. Tunned suurt tõmmet shoppamise vastu ning seda ka hilistel õhtutundidel.
Ole ettevaatlik kui arutad tööasju oma kolleegidega, üks nendest lausa kibeleb, et vaip su jalgealt tõmmata.

Kaalud: Sinu lojaalsus pannakse see nädal proovile. Oled tulele väga lähedal, vaata, et sa oma sõrmi ära ei kõrveta!
See nädal toob sulle ka positiivset stressi. Siivutu kokkupõrge mõne võõraga on vägagi võimalik. Sind ootab ees lühike, aga intensiivne afäär mis võtab su põlvist nõrgaks. Väga võimalik, et see on ka sinu ettekujutluse toodang, arvestades kõiki emotsioone ja tundeid mida tunned. Nende tunnete intensiivsus on suur, mis on üsna ebatavaline. Proovi ahvatlustele kohe mitte alla anda. Oled ju Kaalud, see peaks sul hästi välja tulema.

Skorpion: Proovi sel nädalal rääkida teistele rohkem oma tunnetest. Läbi selle võid ka rohkem ennast avastada, kuigi tulemus ei pruugi alati meeldiv olla.
Töö koos äripartnerite ja kolleegidega läheb sel nädal sujuvalt. Tunned end, kui kõige olulisema isikuna tööjuures. Kõige edukam päev eraelu suheteks on pühpäev. Võid lõõgastuda oma sõbra juures ja pajatada talle oma lugusid.See aitab sul unustada igapäevamured.

Ambur: Oled vallaline? Sinu õnneks on sul kaks austajat: vali sümpaatsem neist. Sa tunned,et vajad järjekordset puhkusereisi oma unistuste kaasaga. See on ka oivaline aeg kohtuda uute inimestega. Peaksid seetõttu käima väljas ning flirtima. Eesolev nädalavahetus on väga hea aeg armumiseks. Siiski pole vaja sul kiirustada, sest armumise periood kestab Märtsini. Praegustes flirtimistes on midagi erilist, need kestavad palju kauem ning võivad muutuda milleksi tõeliselt armastusväärseks.

Kaljukits: See nädal teed sa tähtsaid otsuseid, mis mõjutavad tõsiselt sinu tööd ja karjääri. See võib hõlmata ka otsuseid, mis on tehtud seoses sinu elukohaga ja sealsete harjumustega. Sa ei suuda eriti keskenduda
oma praegusesse töösse. Võta mõni lisakursus või uuri töökuulutusi. See võib olla väga põnev ning samas aitab su elus edu saavutada.
Proovi pöörata rohekm tähelepanu oma perele. Anna oma vanadele tuttavatele endast märku. Võibolla piisab ainult ühest lühidast telefonikõnest. Parim päev suhete parandamiseks oma pere ja sõpradega on pühapäev.

Veevalaja: Sa väljendad end see nädal leebemalt ja pehmemalt. Tänu sellele näed ka maailma enda ümber positiivsemas valguses. Hakkad mõistma, et raha ja karjäär polegi nii oluline, kui see siiani sinuarvates on olnud. Väljakutsed ja katsumused tööjuures, mis siiani on tundunud põnevad, paistavad kuidagi laialipudenevatena ja vähetähtsatena. Sa keskendud rohkem oma vabale ajale ja uuele elukohale. Mõtled sügavamalt eluüle järele. Hakkad hindama rohkem oma tööloldud ja vaba aega. Võid teha seetõttu mingeid suuremaid muudatusi oma elus. Seda panevad ka tähele inimesed sinu kõrval, kuid vaid mõnda aega. Parim päev armumiseks on neljapäev. Võid proovida taastada suhet mõne oma ekskaasaga.

Kalad: Peaksid vältima riskantseid otsuseid. Peaksid oma käike põhjalikumalt kaaluma. Sel nädalal alustad mõnd uut projekti nii tööl kui ka oma eraelus. Võid hakata vabatahtlikuks. Leiad vabatahtliku töö hästi sobivad oma ellu. Kui pingsamalt järele mõtled, paned tähele, et tegelikult oled sa ka varem üsna tihti vabatahtliku tööd teinud. Sind ümbritsevad inimesed on sulle
selle eest väga tänulikud nii sel kui ka ülejäänud kahel nädalal. Lõpuks jõuab sulle kohale, et sa ei ole ainult enda pärast mures, vaid on ka teisi inimesi, kelle mured sulle korda lähevad.