Millist nädalat lubab sulle Buduaari horoskoop? 22.- 28.12

Tahad teada, mida alanud nädalalt oodata? Siin on Sulle Buduaari jõulunädala horoskoop!

Tahad teada, mida alanud nädalalt oodata? Siin on Sulle Buduaari jõulunädala horoskoop!

Jäär- Sul oli ilmselt üsna väsitav nädalavahetus, kuid see ei lõppe enne esmaspäeva. Kõik nädalavahetused lõppevad ju esmaspäevaga, nagu me kõik teame. Sa vajad korralikku puhkust pikast pingutamisest. Pingetest vabanemiseks peaksid esmaspäeval ja teisipäeval puhkama, sest tähtedel on sulle varuks ka tulevaks nädalaks hulgaliselt tööd. Kui sa tahad nädalale edukalt punkti panna, ei tohiks sa ennast nüüd lõdvaks lasta

Sõnn- Sel nädalal võid sattuda ootamatusse suhtesse või kohtuda võhivõõraga, kellega jagad intiimseid hetki. See rahutu nädal toob endaga kaasa mitu emotsionaalset haripunkti. Võid maitsta õnnetunnet, mis saab omaks vaid vähestele. Ka tööpostil kulgeb kõik edukalt, suhted kolleegidega on harmoonilised. Parim päev armuseiklusteks on laupäev. Kuigi see nädal tõotab tuua palju flirti, lõppeb see kõik enne kui arugi saad. Kustumatu jälje su ellu jätab see siiski.

Kaksikud-  Väga hea sõber valmistab sulle pettumuse. See muudab su suhtumist temasse. See kõik ei pruugi sulle tulla üllatusena, kuid ära loobu sõprusest liialt kergekäeliselt. Minevikus oled ju investeerinud sellesse suhtesse palju aega ja energiat. Ka tööpostil oled sa mõjutatud isiklikest probleemidest, seetõttu ära unusta, et isiklikku elu ei tasu tööle kaasa võtta. Ometi pakub keegi sulle abi lahendamaks tüli sõbraga. Ära keeldu sellest pakkumisest, küll sa hiljem mõistad miks…


Vähk
– Kui sa pingutad pisut rohkem, saavutad kõik eesmärgid sel nädalal. Ole siiski ettevaatlik ja ära kamanda liialt inimesi enda ümber. Mitte õnnemäng, vaid kannatlikkus ja diplomaatlikkus on võti eduks. Ära karda kriitikat enese suhtes. Need inimesed annavad sulle pigem nõu ja aitavad sul saavutada eesmärke. Nädala lõpus tuleb ette pisut flirti. Hoolimata sellest, kas sul on partner või mitte, kurameerid natukene. Ole siiski aus oma kaaslasega, muidu võivad tagajärjed olla suuremad ja halvemad kui sa ettegi oskasid näha. Flirt on siiski vaid flirt. Parim päev armastuseks on pühapäev.

Lõvi-  Raha teenimine ei ole kõige tähtsam. Sa vajad seda vaid selleks, et elada mugavat ja kena elu – mitte midagi rohkemat. Naudi siiski kõiki neid imelisi asju, mis su teele sel nädalal sattuda võivad. Pea meeles, et õige kaaslane pakub kõige ihaldusväärsemal moel hingelist turvatunnet, mida sa vajad, et tunda end vabana ja areneda edasi. Sel nädalal on lõvil hea võimalus armumiseks. Mõtle oma tervisele ja ära unusta flirtida, sest just see teeb su keha ja vaimuga imesid. Kui otsustad välja minna, võid nädala lõpus kohata uusi sõpru. Parim päev armastuseks on laupäev.

Neitsi- Sel nädalal pead tööpostil eriliselt pingutama, kuid see kõik on seda väärt. Nädala lõpus maitsed juba edu, mida oled oma pingutamisega saavutanud. Sa avastad, et kui oleksid sihikindlam ja rohkem kaubanduslikult meelestatud, oleksid edukam. See võib sulle kunagi tuua suurt edu, kuid enne pead selleks mägesid liigutama. Sul on kalduvus kulutada rohkem raha kui sul on. Sellest pole hullu, kui teed seda vaid nädalakese, kuid  peaksid tõesti oma kulusid kokku tõmbama. Oled raisanud juba rohkem kui su eelarve ette näeb. Keegi töö juurest võib sulle sel nädalal hakata silma viskama. Sa poleks seda iialgi osanud arvata, kuid see paneb su hormoonid möllama.

Kaalud- Sel nädalal sa kohe igatsed ja kiheled lahendama igasuguseid müsteeriume. Tahaksid õppida ja aru saada kõrgematest eesmärkidest elus, teada selle mõtet ja universumi tõdesid. See on ideaalne nädal uurimaks lähemalt astroloogiat ning paranormaalseid nähtusi. Sa oled täielikult avatud nendele teemadele ja tahaksid tunda, mis on tegelikult Maa ja Taeva vahel. Parim päev armueluks on laupäev. Võid sattuda isegi pimekohtingule Interneti vahendusel. Ent ole ettevaatlik! Kui oled liiga konkreetne, võid saada pettumuse osaliseks.

Skorpion-  Oled keegi, kes täielikult naudib „igapäevaseid“ asju oma elus, nagu hommikune kohv ja värske ajaleht selle kõrval. Ometi mõned su sõbrad ei tunne sinuga suheldes samasugust kergendust. Sel nädalal kohtud kellegagi, keda pole varem näinud, kuid see keegi mõistab ja tunneb täpselt seda mida sinagi. Ole siiski ettevaatlik ja ära hellita liialt lootusi. Keegi flirdib sinuga teel tööle ja töölt koju. See isik on väga edukas omal alal ja sulle paistab see meeldivat. Sel nädalal vajaks su tervis suuremat tähelepanu, sest isiklike eesmärkide saavutamisel oled unustanud just tervise. Sel nädalal tunned sa sügavamat sidet asjadega, kuid just seda sa ju naudidki?!

Ambur-  On ajavahemikke, kus tunned ennast võimsana ja sul on hulganisti energiat. Nendel nädalatel võid rinda pista kõigega – nii vaimselt kui füüsiliselt. See on üks nendest nädalatest. Proovi avastada kui kaugele sa suudad minna. Jookse, Laula ja Tantsi! Sa saad oma päevase stressi sellest, et jätad kõik oma kohtumised alati viimasele minutile. Sel nädalal sa vaid naerad selle üle ning see jätab sind ausalt öeldes külmaks. Tuled stressiga väga hästi toime, või täpsemalt- Sa raputad selle endalt maha! Ära mine siiski liiale, sest see ei ole kasulik su tervisele. Jälgi oma südame häält ja tee seda, mida tegelikult tahaksid saavutada. Avastad, et nii meeldid sa ka teistele rohkem. Laupäev on parim päev suhtlemiseks erinevate inimestega ja mitte ainult sellepärast, et on nädalavahetus…

Kaljukits- Keegi sinu tutvus- või sõprusringkonnast on jäänud haigeks, seega pööra sellele inimesele järgmiste nädalate või isegi kuude jooksul rohkem tähelepanu. Professionaalsel tasandil läheb sul järgmiste nädalate jooksul väga hästi. Kuigi sa oled iseloomult laisk, ei anta sulle hetkel palju aega niisama looderdamiseks. Sa tead, et sind jälgitakse ja seetõttu kulgevad su tegemised tõusvas suunas. Ole valmis, järgmiste kuude jooksul laienevad su tegemised veelgi! Kuni märtsini võid kogeda seninägematut isiklikku arengut, peamiselt seltskondlikus elus. Kasuta ära oma tähtkuju, et haarata kinni kõikidest võimalustest, mida seltsielu sulle praegu pakub. Ja usu – neid võimalusi ei ole vähe!

Veevalaja- Juba mõnda aega oled elanud oma unistuste lummas. Võluvad mõtted kargavad su pähe ka keset päeva. Teine kord vaevad oma pead võimatute lahendustega teemadele, mida sa ei suuda mõjutada nagunii. Tööjuures paistab sul kõik sujuvat. Ometi oled järgmiste nädalate jooksul silmitsi probleemiga, mida ei suuda väga kergelt lahendada. Lahenduse leidmisel vajad abi koguni mõnelt kolleegilt. Võta asja rahulikult. Küll kõik laheneb. Hiljem tagasi vaadates imestad kindlasti, miks sa küll nii palju muretsesid. Su teele satub võluv Neitsi, Skorpion või Veevalaja. Õigemini on teie teed ristunud juba mõnda aega, ilma et sa ise sellest teadlik oleks olnud. See inimene töötab või elab sinu kodukandis, kuid ole ettevaatlik, sest rohus võib varitseda madu. Tema on sinust juba rääkinud, kuid ei ütle sulle seda…

Kalad-  Sel nädala tunned, et tahaksid armatseda mõne tegelaskujuga televisioonist või mõne isikuga tutvus- või sõprusringkonnast. Sul ei ole võimalustki! Ometi saab sulle osaks natuke flirti käigupealt. See võib juhtuda kus iganes: bussis, trammis, ostukeskuses või kohvikus. Nii et naudi olukorda! Las see lihtsalt jooksebki su sõrmede vahelt läbi. Sa avastad, et see mõjub hästi su seltsielule, ükskõik kui absurdne olukord ka ei oleks. Ütle välja, mida sa tegelikult mõtled. Ära hoia ennast tagasi, mõeldes mida isik, kellega sa räägid, võiks sinust arvata. Mõni kaladest võib küll leida, selle idee raske jälgida, kuid nõuanne on järgmine: soola see mõte korraks sisse ja ürita alles hiljem praktikasse panna!