Mis värvi on armastus?

Riided, mida sa kannad, su kodu ja mööbel ja isegi auto, millega igapäev ringi sõidad annavad vihjeid su seksuaalse iseloomu kohta. Sellest artiklist saad teada, mida su lemmikvärvid su sensuaalse poole kohta räägivad. Võtmevärviks on see, mis domineerib su omatud asjade seas.

liisi@buduaar.ee


Riided, mida sa kannad, su kodu ja mööbel ja isegi auto, millega igapäev ringi sõidad annavad vihjeid su seksuaalse iseloomu kohta. Sellest artiklist saad teada, mida su lemmikvärvid su sensuaalse poole kohta räägivad.

Võtmevärviks on see, mis domineerib su omatud asjade seas. Paljud inimesed väidavad, et neil ei olegi lemmikvärvi, kuid vaata enda ümber ja kindlasti märkad teatud mustrit. Eriti oma riiete ja eluruumide sisekujunduse juures. See värv, mida esineb kõige rohkem, see iseloomustabki sinu seksuaalsust.


1975. aasta sisekujunduse alasel kokkusaamisel seletas grupp psühholooge, mis seosed on värvidel ja seksuaalsusel.


Punane: inimesed, kellele meeldib punane, kipuvad voodis olema lausa tiigrid. Nad erutuvad kergesti ja naudivad seksi igal moel. Kui seksuaalne tuli on põlema lülitatud, võib minna tunde enne kui ta hääbub. Kui kaks punast austavat inimest sattuvad kokku, paneb tulemus isegi kõige julgemad punastama. Sellised inimesed on pigem agressiivne pool ja heledamate värvide armastajad peaksid alt hoidma.
Kollane: kui sulle meeldib kollane, on su seksuaalsus keeruline ja kaldub kohandatavuse poole. Ka homoseksuaalide lemmikvärv on sageli kollane. Kuid paanikaks pole põhjust – mitte kõik, kes kannavad kollast, ei ole homoseksuaalid! Enamustel juhtudel lihtsalt allud passiivselt tugevama partneri soovidele. Sa ei naudi seksi täiel määral, samas aga ei ütle kunagi ära kellegi pakkumisest, kes sulle meeldib ja keda imetled.

Roosa: roosa austajad näitavad üles vastupanu saada seksiteemadel täiskasvanuks: naised kipuvad mehi õrritama rohkemate asjadega, kui nad lõpuks on valmis päriselt andma. Vahel nad eputavad oma naiselikkusega – kuid ainult selle pärast, et salamahti nad vihkavad mehi. Paljude prostituutide suurem osa garderoobist koosneb roosadest riietest. Mehed, kellele meeldib roosa, otsivad armuseiklusi ja on suured flirtijad. Naised, kelle meestele meeldib roosa, peaksid olema valvsad!

Lilla/violetne:
tihti arvavad lilla austajad, et nad on lihtsalt hullamise jaoks liiga haritud. Naised on seda tüüpi, kes vihkavad seda, kui nende juuksed sassi lähevad. Mehed on armatsemises sama lähenemisega kui äritegevuses või igapäevatöös. Nii mehed kui ka naised muretsevad rohkem enda kui kellegi teise rahulduse pärast.

Must:
musta värvi eelistajad eelistavad ka musta seksi. Tavaliselt seda sorti inimesed kogunevad kokku. Nad kipuvad eelistama perversset seksi ja on tihti masohhistlikud ning sadistlikud. Sellised inimesed on tujukad, kuid enamasti suudavad anda parimat just siis, kui kannatavad stressi all või on muidu õnnetud. Politsei väitel meeldib ka seksuaalkurjategijatele must värv.

Roheline: rohelise armastajad omavad seksi suhtes värsket ja süütut lähenemist. Naised, kellele meeldib roheline, seksivad terve elu kui süütud. Mehed kipuvad alati olema veidi kohmetud ja veidrad kuid sarmikal ja armsal moel. Need inimesed on õrnad, kuid mitte kirglikud. Partner, kellele meeldib roheline, suure tõenäosusega ei peta sind kunagi.

Oran