Nädala filmisoovitus: “Söö, palveta, armasta”

Eestimaa kinod pakuvad mõnusa sügispäeva sisustamiseks filmi, mida peaksid kindlasti vaatama minema. Kui kaaslast pole, siis tee seda üksi, sest võib-olla leiad sealt just selle, mida oled kaua otsinud, aga leida pole julgenud...

Elizabeth Gilberti samanimelise bestselleri alusel vändatud “Söö, palveta, armasta” tõestab, et on mitmeid teid, kuidas end vabaks lasta ja maailma avastama minna.

 

Eestimaa kinod pakuvad mõnusa sügispäeva sisustamiseks filmi, mida peaksid kindlasti vaatama minema. Kui kaaslast pole, siis tee seda üksi, sest võib-olla leiad sealt just selle, mida oled kaua otsinud, aga leida pole julgenud…

Elizabeth Gilberti samanimelise bestselleri alusel vändatud “Söö, palveta, armasta” tõestab, et on mitmeid teid, kuidas end vabaks lasta ja maailma avastama minna.

Liz Gilbertil (Julia Roberts) oli olemas kõik, millest üks kaasaegne naine unistama peaks – abikaasa, maja, edukas karjäär – ent sarnaselt paljude teistega tundis ta end eksinuna, segaduses ja otsimas seda, mida tegelikult oma elult tahaks.

Värskelt lahutatud ja seismas ristteel, astub Liz välja oma mugavustsoonist, riskides kõigega, et muuta oma elu ning leida mööda maailma rännates rada iseenda juurde. Oma rännakutel avastab ta söömise naudingud Itaalias, palvete jõu Indias ning viimaks, ja täiesti ootamatult, tõelise armastuse, sisemise rahu ja tasakaalu Balil. 

Lavastajaks ja stsenaristiks on Ryan Murphy (“nip/tuck”). 

Osades Julia Roberts (“Valentinipäev”), James Franco (“Ööd Rodanthe’is”), Javier Bardem (“Vicky Cristina Barcelona”), Viola Davis (“Nagu öö ja päev”), Billy Crudup (“Valvurid”), Richard Jenkins (“Jutud käivad”) jt.

Alates oktoobrikuust Coca Cola Plazas.