Nipid aiapeo korraldamiseks

Tihti ollakse kimpus oma aia sisustamisega. Suvel tahab ju igaüks, et tema aed oleks korras ja isikupärane. Siinkohal annab abi disainer Kerry Joyce, kes räägib, kuidas aed lõbusaks ja omanäoliseks teha.

kadri@buduaar.ee


Tihti ollakse kimpus oma aia sisustamisega. Suvel tahab ju igaüks, et tema aed oleks korras ja isikupärane. Siinkohal annab abi disainer Kerry Joyce, kes räägib, kuidas aed lõbusaks ja omanäoliseks teha.1) Tooge toamööblit õue. See on ootamatu käik mis teeb teie aia hoobilt omanäoliseks. Tehke aiast väike tuba. Tooge sinna mõnus sofa, mis lisab aiale särtsu ja samas mugavust.  Riputage küünlahoidja puu külge, et see õhtutundidel põlema panna.  Küünlad ootamatutes kohtades lisavad aiale maagilisust.

2) Aiapidudel on kõige huvitavamad hetked vestlused, mis kestavad mõnusas meeleolus aias istudes varaste hommikutundideni. Veenduge selles, et teie külalistel oleks aias mugav ja hea. Pehmed istumisalused, mahedad kokteilid ja kohvijoogid. Suvel on heaks ideeks jääkohvi. Kui kisub pimedaks, tooge aeda valgus huvitavate lampide ja laternate või küünalde näol.

3) ühendage lahti kõik lambid ja valgustid mis aktiveeruvad liikumise peale. Mitte miski ei riku aiapidu rohkem, kui keset mõnusat hämarat olemist mõne karjuva valgusti äkiline süttimine.

4) Pane aeda väike korvike päikesekreemi, sääsetõrjevahendi ja muude tarvilike asjadega. Nii lood mõnusa ja putukavaba olemise endale ja oma külalistele. Kui su aed on väga päikeseline, pane sinna mõni varjualune. Samuti võid istumiskohad teha pude varju. Sa ei taha ju et su külalised saaksid päikesepõletuse ja oleksid roosad nagu lõhekalad.

5) Kui aiapidu pole just lastele mõeldud, siis vältige plastiknõusid. Ostke aiapidude jaoks kohe eraldi nõud või tooge aega need nõud, mida te toas eriti ei kasuta.

6) Pange istumise juurde erivärvilised pehmed pajad. Need justkui kutsuvad istuma ja mõnusalt olema.

7) Aia tiiki või basseini pange ujuma küünlad. Küünlaid pole aiapeol kunagi liiga palju.

8) Kasutage riidest salvrätikuid, sest neid ei puhu tuul minema.