Nüüd on õige aeg piiluda sinu tulevikku….

Sa ei usu meelelahutuslehtede horoskoope, aga ometi tunnistad, et paljud asjad siin elus on ette määratud? Ju sul on õigus. Kohe on algamas uus, 2012. aasta ja kõik otsivad vastuseid ühele küsimusele - mida see aasta toob?

Sa ei usu meelelahutuslehtede horos-koope, aga ometi tunnistad, et paljud asjad siin elus on ette määratud? Ju sul on õigus. Kohe on algamas uus, 2012. aasta ja kõik otsivad vastuseid ühele küsimusele – mida see aasta toob? Paljud astroloogid ja oraaklid hoiatavad, et see aasta tuleb teistsugune, täis suuri muutusi nii meie planeedile kui igaühele. Kuidas mõjutab see aasta sind ning millised on sinu 2012. aasta tähtsündmused ja ohud? Nendele küsimustele aitab vastuseid leida Buduaari astroloog Triin Tobber.

Triinu astroloogilised kaardid on täpsed ja täis positiivset energiat. Ka ohtudes näeb Triin sinu uusi võimalusi ja mis saab olla olulisem, kui oskus oma teele sattuvaid ohtusid võimalusteks muuta. Triin võib koostada astroloogilise kaardi sulle kirjalikult või soovi korral on võimalik eraldi kokku leppida ka astroloogilise kaardi lahtirääkimine konsultatsioonina.

Kui midagi jääb sulle segaseks, siis on Triin alati nõus vastama ka lisaküsimustele. Eestis on kindlasti palju tublisid astrolooge, kuid Buduaar teeb koostööd just Triin Tobberiga, kes on oma ametit õppinud ja praktiseerinud nii Austraalias kui Inglismaal. Tutvu meie astroloogi erinevate astroloogiliste teenustega ja leia endale sobivaim. Meie soovitus 2012. aastaks on kahtlemata 12 kuu detailne prognoos.

Triin Tobberi teenused leiad siit     

 

Buduaar.ee