Onanism kibuvitsapõõsas

Nagu uudisteportaalist Delfi lugeda võib, on Harku järve põõsastes ringi luuramas haige pervert. Põõsavarju päevitama läinud naisterahvas pidi ehmatusega avastama, et tema läheduses põõsas on meesterahvas kes alatult enesele mõnu pakkus. Kas siis selline ongi Eestimaa suvi?

kadri@buduaar.ee


Nagu uudisteportaalist Delfi lugeda võib, on Harku järve põõsastes ringi luuramas haige pervert, kes bikiinides naisi nähes eneserahuldamisega meelt lahutab. Põõsavarju päevitama läinud naisterahvas pidi ehmatusega avastama, et tema läheduses põõsas on meesterahvas kes alatult enesele mõnu pakkus. Kas siis selline ongi Eestimaa suvi?


Tegu pole vaid ühe juhtumiga, pervertidest põõsastes kaebavad paljud rannas käivad inimesed. Tavaliselt hiilib pervert vaikselt ligi ja peidab end kuskile võssa või põõsastikku, et seal rahulikult onanismiga( onanism=käsikiimlus, enesepilastus) tegeleda. Vägivaldseid perverte randades siiski õnneks ei liigu. Pigem on tegemist selliste kodanikega, kes kaugusest naisterahvaste nappe päevitusriideid vaatavad ja seejärel enda kallal tegutsema hakkavad.


Kes meist ei oleks pirita ranna lõpus kokku puutunud mõne kummalise kodanikuga, kes äkki ihualasti põõsast välja hüppab. Tavaliselt saavad sellised tegelased erutuse just naisterahva ehmatusest. Mida siis teha tuleks? Tuleks püüda üle saada esmasest ehmatusest ning mitte oma hirmu välja näidata. Kui juures on ka teisi inimesi tuleks liputajale näkku paisata sõim ja alandavad komplimendid tema meheuhkuse kohta. Paljud on öelnud, et kui liputajale vihaselt öelda, et mida sa siin oma tillukese jubinaga üldse liputad, siis saab ta emotsionaalse hoobi ja alanduse ning kaob ruttu kuskile metsasügavustesse. Arvata on et liputaja nüüd mõnda aega enam küll randadesse ei kipu. Loomulikult ei tasu liputajale sõimu näkku valada, kui viibite temaga kuskil kahekesi, mõnes mahajäetumas ja inimtühjemas rannas. Siis vaadake parem kuidas minema saate.


Samuti ei tasuks end rannas provotseerivalt alasti kiskuda nagu paljudel päevitajatel kombeks. Kui riietute viisakalt ja ei kisu oma ülaosa paljaks ega osta endale rannarõivaid kuskilt sekspoest, pole teil arvatavasti liputajate isetegevust karta.


Samas võib ka internetiportaali Delfi kommentaridest lugeda järgnevad read â