Pakisaatmine SmartPOSTiga nüüd kiiresti ja mugavalt otse Buduaari turult

Buduaari online kauplemiskeskkond Buduaari turg, kus päevas kaupleb enam kui 20 000 inimest, avas oma pakikontori, mis muudab kauplemise kiiremaks ja turvalisemaks. Oktoobri keskel avasime Buduaari pakikontoris oma esimese uue teenuse, milleks on mugav, turvaline ja kiire pakisaatmine koostöös SmartPOSTiga. 

Buduaari online kauplemiskeskkond Buduaari turg, kus päevas kaupleb enam kui 20 000 inimest, avas oma pakikontori, mis muudab kauplemise kiiremaks ja turvalisemaks. Oktoobri keskel avasime Buduaari pakikontoris oma esimese uue teenuse, milleks on mugav, turvaline ja kiire pakisaatmine koostöös SmartPOSTiga.

See teenus on abiks igale müüjale ja ostjale, kes on saanud kokkuleppele makseviisis ja usaldavad teineteist ning tahavad tehingu lõpule viia. Kui oled müüja ja soovid saata pakki Buduaari keskkonna kaudu, siis mine PAKI SAATMISE VORMISTAMISE LEHELE  ( lehe avanemiseks pead olema kasutajana sisse loginud) ja täida ära oma tellimus, mis edastatakse sinu kauba ostjale, kelle e-maili oled tellimusevormi lisanud. Kui ka ostja on ankeedi oma poolt ära täitnud, saadetakse müüja e-mailile paki saatmise kood ning ta saab viia saadetise SmartPOSTi pakiautomaati. Suureks eelisaks SmartPOSTIga paki saatmisel on võimalus jälgida paki liikumist, mis omakorda annab kauplejale kiire ülevaate, kas pakk on müüja poolt pandud ikka teele või ostja poolt kätte saadud.

Buduaari ja SmartPOSTi pakikontori pakisaatmise hinnad on vastavalt paki suurusele 2.49€ kuni 5.05€ ning sama hinnakiri kehtib üle Eesti pakkide saatmisel. Täpsema info leiad PAKISAATMISE VORMISTAMISE LEHELT.

Kui sa oled ostja ja tahad vormistada pakisaatmist, siis pead pöörduma müüja poole ja paluma tal tellimus vormistada, sest enne ei saa ostja ankeeti oma andmeid sisestada, kui müüja on tellimuse aktiveerinud.

Maksimaalne paki suurus saab olla 60x36x60cm ja maksimaalne paki kaal on 25kg.

Pakisaatmise reeglid on väga lihtsad, nendega saad tutvuda SIIN.  Paksisaatmise kulu katab Buduaari pakikontori kaudu saatmise korral ostja.

Peagi on Buduaari pakikontorisse lisandumas veel teenuseid, mis tõstavad oluliselt turvalisust ja vähendavad kauplemisriske. Kui oled vähekogenud või uus kaupleja, siis palun loe kindlasti ka meie soovitusi ja KKK’d, kuidas Buduaari turul turvalisemalt kaubelda. Info leiad SIIT.

 

Buduaar.ee