Poissmeestepidu naiste moodi!

Kas sinu sõbranna hakkab mehele minema ja nüüd mõtlete, et oleks vaja talle korraldada veel see viimane suur tüdrukute pidu? On ju olemas kurikuulsad poissmeestepeod ja miks ei võiks olla tüdrukutel samasugused peod oma neiupõlvega hüvasti jätmiseks!

kadri@buduaar.ee


Kas sinu sõbranna hakkab mehele minema ja nüüd mõtlete, et oleks vaja talle korraldada veel see viimane suur tüdrukute pidu? On ju olemas kurikuulsad poissmeestepeod ja miks ei võiks olla tüdrukutel samasugused peod oma neiupõlvega hüvasti jätmiseks! Siin on mõned ideed tegevuste ja mängude jaoks, mida sellistel pidudel korraldada.


ESIMENE IDEE


Tehke nimekiri asjadest, mida tulevane pruut peab hankima teie ühise õhtu jooksul väljas. Tavaliselt minnakse linna pubidesse ja klubidesse, kus siis palju nalja saama hakkab. Koostage talle nimekiri asjadega, mida ta selle õhtu jooksul kindlasti ära tegema peab. Sinna hulka kuuluvad kindlasti nt:


– hankima kelleltki võõralt mehelt kondoomi
– lõikama võõralt mehelt ära posu rinnakarvu
– otsima endale võõra mehe, kes talle serenaadi laulaks
– hammustama võõral mehel särginööbi otsast
– otsima ilusa mehe kellega tantsida ja siis hästi napakalt tantsima. Nii et mees ära ehmataks
– leidma mehe, kes talle oma aluspesu annaks


Samal ajal kui tulevane pruut nende kummaliste tegevustega kimpus on, tehke temast fotosid. Hiljem koostage talle nendest album. Nalja saab kõvasti ja seda õhtut naerate veel aastaid koos!TEINE IDEE


Välismaal üsna levinud mäng neiupõlvega hüvastijätmise õhtul järgmine: tulevasele pruudile õmmeldakse T-särgi külge hulk kondoome. Juurde lisatakse kiri â