Soovid teada, mida teha kohtingul Jääraga? Kaljukitsega? LOE SIIT!

Soovid teada, mida teha kohtingul Jääraga? Kaljukitsega? LOE SIIT!

Kohtingutel käimine on raske, sest kunagi ei tea, mida oodata või arvata. Juhul, kui teate enda uue huviobjekti tähtkuju, on ehk juba kergem, sest siis võid uurida, mis sind kõik ees võib oodata. Meie otsustasime teieni tuua mõned kohtingualased nõanded erinevate tähtkujude jaoks.

Kohtingutel käimine on raske, sest kunagi ei tea, mida oodata või arvata. Juhul, kui teate enda uue huviobjekti tähtkuju on ehk juba kergem, sest siis võid uurida, mis sind kõik ees võib oodata. Meie otsustasime teieni tuua mõned kohtingu alased nõanded erinevate tähtkujude jaoks.

Kohting Jääraga
Kindlasti ei ole see kergemate killast. Jääraga kohting ei ole jalutuskäik pargis. Ta vajab väljakutseid ning raskusi, mida ületada, seda nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Igav vestlus tekitab temas soovi metsa ära joosta! Juhul, kui sa ei ole väga siiras, otsekohene ning kindlameelne isik, võib see kohting lõppeda varem, kui see alata jõudis.

Armastuses otsib Jäär kaitset ning seetõttu kipuvad nad armuma nendesse, kes on nendest tugevamad. Nad ei järgi suhtlemises tüüpilisi traditsioone, vaid kipuvad asju enda reeglite järgi tegema. Jäärad imetlevad inimesi, kes armastavad väljendada enda tundeid ning on energilised ja jõulised inimesed.

Kohting Sõnniga
Juhul, kui sa ise ei ole just kõige parem suhtleja ning muretsed, millest esimesel kohtingul vestelda, siis ole rahulik ning lase Sõnnil rääkida.

Sõnni tähemärgi all sündinud on väga suhtlusaldis olevad persoonid, nad naudivad rääkimist! Nõjatu vaikselt toolile, lõõgastu ning kuula. Kindlasti ära esine liialt, kuid pane selga oma parimad riided, naerata ning nõustu tema väidetega. Sõnn on tundlik ning romantiline ja selle tõttu tunneb ta end koduselt inimesega, kes on sõbralik, kaastundlik ning õrn.

Kohting Kaksikuga
Kohtingu algus võib olla konarlik, kuid ära muretse, sest siis, kui juba Kaksiku endast huvituma paned, võid lõpetada õhtu just nii nagu sina seda plaanisid. Kaksikud armuvad inimestesse, kes rahuldavad nende uudishimu ning on intelligentsuseslt samal tasemel. Uue suhte algul avavad nad end tasapisi ning suhtuvad ehk isegi umbusklikult uude inimesse.

Esmamulje on Kaksikutele väga oluline, seega tuleks end oma parimast küljest näidata! Neile meeldib rääkida – lase neil seda teha ning ise ole kuulaja rollis. Kaksikud ei salli agressiivsust, nad põgenevad, kui asi kisub ebaviisakaks või neile liiga pingeliseks.

Kohting Vähiga
Isegi, kui kohting ei lähe nii nagu sa olid plaaninud, võid sa nii mõndagi uut iseenda kohta Vähilt õppida. Haara sellest võimalusest! Sul ei ole midagi kaotada, küll aga võita. Vähid on väga emotsionaalsed inimesed, kes tajuvad kõike, mis nende ümber toimub. Oma elus on neil palju fantaasiaid ning illusioone.

Kohtinguks vali mõni vaikne koht, kus ei ole palju inimesi. Vähid võivad olla natuke egotsentrilised, kuid ära kasuta seda ära tema enda vastu (eriti esimesel kohtingul). Vähid otsivad partnerit, kes pakuvad neile stabiilsust ja kaitset ning kindlasti peaks see isik unistama kodust, paljude lastega.

Kohting Lõviga
Kindlasti  on see kohting huvitav! Lõvid on väga üllad ning avameelsed kõige suhtes, seega nad ei eksita sind valele teele. Nad on sündinud liidrid, idealistid ja kaitsvad nende suhtes, kes kannatavad ebaõigluse all. Lõvid elavad elu väga intensiivselt ning ei karda ei draamasid ega oma emotsioone!

Kohtingul ei tasuks end näidata sellena, kes sa ei ole, sest Lõvi paneb sind nagunii proovile. Ta tahab õppida tundma tõelist sind ning mida varem ta seda teha saab, seda parem. Sellest võib kujuneda väga seiklusrikas kohting, te joote, tantsite, naerate ja kes teab, mida veel…

Kohting Neitsiga
Kohting Neitsiga on tavaliselt väga vaba ning kulgeb rahulikus meeleolus. Juhul, kui sinu enda puhul on tegu tagasihoidliku inimesega, siis võib teil kahel tekkida ebamugavaid vaikusemomente. Neitsid on õrnad, häbelikud, kavalad, nad analüüsivad kõike ning organiseerivad oma elu punkt-punkti järel.

Neitsid on huvitatud edukatest ning stabiilsetest isikutest. Kindlasti ei tohiks kohtingul olles hakata rääkima oma muredest kodus, tööl ja eraelus. Proovi end näidata enesekindla ning stabiilse inimesena. Nad otsivad tugevat, kaitsvat inimest enda kõrvale, kes pakuks stabiilsust ning turvalisust igas mõttes. Edukad, targad ning hästi organiseeritud isikud pakuvad neile huvi!

Kohting Kaaludega
Esimesel kohtingul võivad Kaalud paista tagasihoidlikena ning reserveeritutena. Sellest hoolimata on nad väga õrna hingega, soojad, unistaja-tüüpi inimesed. Nad otsivad tasakaalu ning harmooniat, seda igas aspektis.

Kaalud on väga romantilised inimesed, kes naudivad intiimseid momente. Armumiseks vajavad nad enda jaoks ideaalset inimest. Nad unistavad tugevast, ambitsioonikast, väljakutsuvast ning isikupärasest partnerist!

Kohting Skorpioniga
Sinu kohting Skorpioniga võib kujuneda taevalikuks või olla tõeline põrgu, sõltub, mis tujus ta parasjagu on. Nad on pidevalt suure pinge all kannatavad inimesed, kirglikud ning ekstreemsusi otsivad isikud.

Kindlasti ära ürita Skoprionit üle kavaldada, ole aus ning avatud. Selle tähemärgi all sündinud armastavad tugevaid, ausaid ning ambitsioonikaid isikuid. Nad vajavad intensiivset suhet – kallim peab nende jaoks olemas olema iga kell. Minnes kohtingule Skorpioniga ole avatud  ning originaalne.

Kohting Amburiga
Olles kohtingul Amburiga ei tohiks teil kunagi igav hakata. Nad on väga optimistlikud inimesed, kellest voolab entusiasmi! Neile meeldib liikuda ning seetõttu harrastavad palju sporti teha ning elavad sotsiaalset elu.

Amburid armuvad kiirelt, kuid sama kiirelt tüdinevad nad inimestest, mille tõttu on nende kõrvale vaja väga tegusat inimest. Kohtingul olles ära hoia end tagasi: räägi enda suurimatest seiklustest ning unistustest. Armumiseks vajavad nad dünaamilist inimest, kes hoiab üleval nende huvi ning kellel on soov õppida!

Kohting Kaljukitsega
Algul võivad nad paista väga emotsioonivaeste isikutena, mistõttu on kohting raske, kuid esmamulje on petlik – tegu on väga kirgliku tähemärgiga. Selle tähemärgi all sündinud elavad väga aktiivset elu, neile meeldib suhelda ning end pidevalt täiendada.

Anna talle aega end avada, alusta kergemate teemadega ning teie kohting kujuneb plaanipäraselt! Nad armastavad vastutustundlikke, tõsiseid, autoriteetseid ning intelligentseid inimesi.

Kohting Veevalajaga
Juhul, kui otsid inimest, kellega veeta kogu ülejäänud elu, siis peaksid edasi otsima. Veevalajatele meeldib olla vaba, nad ei kannata rutiini. Nende isepäine iseloom aitab neid inimestega suheldes, sest nad tunnevad end kõigiga vabalt. Veevalaja valib enda kõrvale inimese, kes on tugev, omandihimuline, domineeriv; just sellisele isikule on ta valmis enda elu pühendama!

Nad vajavad vaheldusrikast suhet, palju väljakutseid. Kohtingul olles naudi hetke ning ära mõtle kaugemale ette. Veevalajad on head meelelahutajad, kuhu see kohting välja viib, on täielikult teie kahe enda teha!

Kohting Kaladega
Kaladele ei tohiks kindlasti muljet hakata avaldama oma rahaga ning rääkida materiaalsest tähtsusest. Nad on õrnad, romantilised ning abivalmis inimesed. Kipuvad unistama ning kiinduma väga kiiresti, looduse, kunsti ning muusika suhtes väga intensiivse tajuga.

Kohtingul Kaladega on alati hea teema muusika, kunst ning loodus… Kindlasti tasuks jälgida, et sa ikka tead, millest räägid! Tihtipeale ei kipu nad oma tundeid välja näitama, isegi siis, kui need on väga sügavad. Püüa sellest kohtingul olles mitte välja teha!

Andme pärinevad: sexualastrology.com

 

Buduaar.ee