Test: kas sinust võib saada mõrvar?

Test: kas sinust võib saada mõrvar?

Kohe saame teada, kas sinus on kalduvusi mõrvariks saamisele. Vaatamata sellele, et seda testi on kasutanud ka üks Ameerika psühholoog, et saada teada, kas patsiendil on mõrvari kalduvusi, loe sina seda testi ikka läbi “roosade prillide”. Tee testi ka oma sõbrannale või boyfriend‘ile ;).

Kohe saame teada, kas sinus on kalduvusi mõrvariks saamisele. Vaatamata sellele, et seda testi on kasutanud ka üks Ameerika psühholoog, et saada teada, kas patsiendil on mõrvari kalduvusi, loe sina seda testi ikka läbi “roosade prillide”. Tee testi ka oma sõbrannale või boyfriend’ile ;).


Loe alljärgnev lugu läbi, aga palun ära vaata õiget vastust altpoolt.

Noore neiu lugu 

Oma ema matustel märkab neiu noormeest, keda ta ei tunne. Noormees meeldib neiule, see on tema unistuste mees. Neiu armub lootusetult noormehesse. Kaks päeva hiljem tapab neiu oma õe.

Küsimus: 

Miks tappis neiu oma õe?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vastus: Sest ta lootis, et näeb noormeest uuesti.

Kui vastasid küsimusele õigesti, on sul kalduvus psühhopaatiale ja sinust võib saada mõrvar. Just sellise vastuse on andnud ka mitmed sarimõrvarid sellele küsimusele. Seda testi kasutas kuulus Ameerika psühholoog saamaks teada, kas patsiendil on mõrvari kalduvused.

Kui vastasid küsimusele valesti, siis on kõik hästi. Aga kui mõni sinu sõpradest vastas õigesti, siis ole tähelepanelik tema suhtes. Mine tea, millal ta ära pöörata võib :).

 

 

Lõbusat jaaniaega!