Uuenenud Aqva Spaa hotell pakub nüüdsest veelgi luksuslikumat elamust

Uuenenud Aqva Spaa hotell pakub nüüdsest veelgi luksuslikumat elamust

Rakveres asuvas Aqva Spaa hotellis käib veel viimaseid nädalaid ehitus– ja uuendustöö. Jõuludeks avatakse hotelli 4000 m2-ne juurdeehitus, kus 45 uut hotellituba koos kaasaegse kolme saali ja konverentsikeskusega. Hotell saab juurde ka  kolm uut grandioosset sviiti. Juba Alates sügisest on Aqva Spaas võimalik harrastada ka joogat ja seda Indiast pärit joogatreeneri juhendamisel. Suur ja avar vee- ning saunakeskus, spaakeskus, restoranid tõelistele toidugurmaanidele – ja see pole veel kaugeltki kõik. Buduaar rääkis Aqva Spaa juhatuse liikme Roman Kusmaga kõikidest uuendustest lähemalt. Miks ka mitte pugeda külma ning pika talveperioodi eest peitu ja lubada endale luksuslik nädalavahetus Aqva Spaas? Või isegi mitu?  

Rakveres asuvas Aqva Spaa hotellis käib veel viimaseid nädalaid ehitus ja uuendustöö. Jõuludeks avatakse hotelli 4000 m2-ne juurdeehitus, kus 45 uut hotellituba koos kaasaegse kolme saali ja konverentsikeskusega. Hotell saab juurde ka  kolm uut grandioosset sviiti. Juba alates sügisest on Aqva Spaas võimalik harrastada ka joogat ja seda Indiast pärit joogatreeneri juhendamisel. Suur ja avar vee- ning saunakeskus, spaakeskus, restoranid tõelistele toidugurmaanidele – ja see pole veel kaugeltki kõik. Buduaar rääkis Aqva Spaa juhatuse liikme Roman Kusmaga kõikidest uuendustest lähemalt.

Miks ka mitte pugeda külma ning pika talveperioodi eest peitu ja lubada endale luksuslik nädalavahetus Aqva Spaas? Või isegi mitu?

Uuendustest rääkis Buduaarile lähemalt Roman Kusma. “Meie kõige suuremaks uuenduseks on see, et avame jõuludeks hotelli uue osa koos konverentsikeskusega. Juurde tuleb 45 hotellituba, millest enamus on rõdudega ja  avaramad kui praegused. Ehk suudame leevendada tubade defitsiiti ja inimesed ei pea enam nädalavahetusteks tuba kaks kuud ette broneerima. Olemasolevale neljale sviidile lisandub kolm teemasviiti: minimalistlik jaapani mõjutustega “ZEN” sviit ja araabia stiilis romantiline sviit “1001 ööd”. Kolmas sviit, mis on kindlasti on kogu hotelli kõige luksuslikum ning mõõtmetelt üks eesti suuremaid ja uhkemaid – 150 ruutmeetrine, kahe magamistoaga “Caesar Sviit”, kus on ka oma leili- ja aurusaun, ning lisaks 120 m2-ne terrass,” ütleb Roman ning räägib nüüd lähemalt ka konverentsisaalidest: “Uus ja hotelli suurim konverentsisaal sisaldab endas ka kõigile nõudmistele vastavaid tõlkekabiine ning mahutab  200 inimest. Kokku on meil nüüd viis erineva suurusega saali. Sellest kõigest tingituna võtsime ette uuendustööd ka teistes valdkondades, eesmärgiga muuta teenused mitmekesisemaks ja kaasaegsemaks.”

Hotell Aqva Spaa pakub sellest sügisest võimalust ka joogatunde võtta.“Soovime oma kliendile pakkuda midagi erilist ka hingele ja vaimule, sellest tulenevalt ongi sellest sügisest alates meie teenuste nimekirjas jooga ja meditatsioon. Joogat saab harrastada nii privaattunnis kui ka rühmatreeninguna. Täiesti uudsena on meil erinevad Ayurveda hoolitsused. Meie joogatreener Soumia ja ayurveda spetsialist Anish on Indiast pärit abielupaar, kes ise elavad ayurveda tõdesid silmas pidades ja soovivad seda tervislikku elustiili tutvustada ka Eestis.”

Uuenenenud on ka restoran Mezzo ning kohvik Arabella. “Restoran Mezzo on juba täielikult renoveeritud ning Arabella kohvikust saab peale remonti lounge-restoran. Kuna mõlema restorani sisustus ja disain said uue välimuse, siis saavad mõlemad restoranid ka uued nimed. Täna jätaks need nimed siiski veel saladusesks,” tahab Roman restoranide nimed hetkel veel saladuseks jätta. 

Mille poolest on aga Aqva Spaa eriline? Miks peaks Aqva Spaad kindlasti külastama? Sellele vastab Roman järgmiselt: “Põhjuseid on mitmeid – suurepärane sauna- ja veekeskus, kvaliteetne spaakeskus, kus saab nautida kõrgetasemelisi ja luksuslikke hoolitsusi. Juba neli aastat on meie filipiinlastest massöörid pakkunud klientidele väga populaarseks saanud shanghai massaaži – see on siiamaani Aqva spaa üheks kõige populaarsemaks hoolitsuseks. Palju on kiidetud ka meie toidu kvaliteeti, alates õhtusöögist a la carte restoranis ning lõpetades konverentsikeskuses pakutava toitlustamisega. Erilist kiitust on pälvinud aga meie luksuslikud hommikusöögid. Ja ei saa jätta mainimata fakti, et Tallinnast jõuab Rakveresse tunni ja Tartust pooleteise tunniga, ning on kordades soodsam, kui näiteks Saaremaale  sõita. Tänapäeva kiire elutempo juures loeb see väga palju.”

Buduaar.ee