VIIMANE VÕIMALUS! Telli Buduaari ajakiri, saad VIP-piletid “Nüüd läheb sõjaks” esilinastusele

VIIMANE VÕIMALUS! Telli Buduaari ajakiri, saad VIP-piletid “Nüüd läheb sõjaks” esilinastusele

Üllatusi täis Buduaari värske ajakiri, mille esimene suur üllatus saab olema juba esikaanel näha, jõuab tellijate postkasti  6 nädala pärast. Kui pikendad nüüd oma lõppenud aastatellimust või vormistad uue tellimuse, siis oled oodatud koos kaaslasega 14. veebruaril Tallinnasse Coca-Cola Plazasse koos Buduaariga sõbrapäeva tähistama. Ainult sul ja meil on võimalik esimesena näha selle aasta kõige stiilsemat ja naljakamat action-komöödiat “Nüüd läheb sõjaks”, mille peaosas on kuum kahe lapse ema Reese Whiterspoon. Kinokülastajaid ootab ka traditsiooniline Buduaari goodie-bag, kust leiab põnevaid üllatusi maitsmiseks ja testimiseks. Telli Buduaari ajakiri SIIT. Kinokutse täpse infoga saadetakse uute ajakirja tellijate e-mailile hiljemalt 10. veebruaril. Pakkumine kestab, kuni jagub saalis kohti.  

Üllatusi täis Buduaari värske ajakiri, mille esimene tõeline üllatus saab olema juba esikaanel näha, jõuab tellijate postkasti 6 nädala pärast. Kui pikendad nüüd oma lõppenud aastatellimust või vormistad uue tellimuse, siis oled oodatud koos kaaslasega 14. veebruaril Tallinnasse Coca-Cola Plazasse koos Buduaariga sõbrapäeva tähistama. Ainult sul ja meil on võimalik esimesena näha selle aasta kõige stiilsemat ja naljakamat action-komöödiat “Nüüd läheb sõjaks”, mille peaosas on kuum kahe lapse ema Reese Whiterspoon. Kinokülastajaid ootab ka traditsiooniline Buduaari goodie-bag, kust leiab põnevaid üllatusi maitsmiseks ja testimiseks.

Telli Buduaari ajakiri SIIT. Aastatellimus maksab 13.90 ning lisaväärtuspakett, mis sisaldab kahte kutset esilinastusele ja üllatusi, on väärt u 20 eurot. 

Kinokutse täpse infoga saadetakse uute ajakirja tellijate e-mailile hiljemalt 10. veebruaril. Pakkumine kestab 3. veebruarini.