Vipid, kokteilid ja pulgakommid – teretulemast Ministry of Soundile!

200 VIPi koos kaaslastega olid oodatud eelmise reede õhtul Stereo Lounge`i, mis ainult selleks eriliseks õhtuks oli muudetud UK pidudesarja Ministry of Soundi toimumispaigaks.

Ruth Rätsep
[email protected]


200 VIPi koos kaaslastega olid oodatud eelmise reede õhtul Stereo Lounge`i, mis ainult selleks eriliseks õhtuks oli muudetud UK pidudesarja Ministry of Soundi toimumispaigaks. Juba tänaval andis peo ekslusiivsusest märku Stereo vastas olevale majale projeteseeritud hiiglaslik Ministry of Soundi logo, mis mõjus möödakäijatele kui magnet. Salapära suurendas veelgi fakt, et Stereosse polnud võimalik tol õhtul sisse näha, kaemaks seestoimuvat.


Kes aga sisse pääses, neid tervitas kõigepealt siniste juustega väike naine, kes kutse vastu temaatilised, hetkel moes oleva musta-kuldse kombinatsiooniga rinnamärgid ulatas ning suunas garderoobi juurde, kust omakorda kokteilidega lahkuti. Lounge`i laiast trepist alla jalutades tekkis päris mõnus tunne, et nii võikski iga pidu oma külalisi tervitada! Peosaal ise oli aga justkui Ameerika filmist – lagi kaetud õhupallidega ja kõikjal kuhjad pulgakomme, mis ootasid mekkimist. üllatus ootas ees ka WC-s, kus peeglite ette olid ritta seatud erinevad lõhnaõlid, mida proovida sai. Huvitav ja uus mõte iseenesest, mille point aga suhteliselt arusaamatuks jäi – milline endast lugupidav t